بازتاب نیوز

با عامل لت و کوب دانشجوی دختر در دانشگاه کابل چه شود

٢٧ ثور ١٣٩٨ پاسبانان

ابل- افغانستان (گ.ر.پ):

خبرنگار: احمد شکیب ظهیر

پولیس کابل دیروز اعلام کرد که، از اثر تلاش های آنان یک تن در پیوند به لت کوب «بصیر اختر» دانشجوی رشته ی حقوق دانشگاه کابل بازداشت گردیده است. به نقل از خبرنامه ی فرماندهی پولیس کابل، فرد بازداشت شده « جاهد فرزند عزیز الدین» نام دارد و دانشجوی دانشکده شرعیات است. فردوس فرامرز، سخنگوی فرماندی پولیس کابل گفته که مظنون از مربوطات حوزه سوم کابل بازداشت گردیده و اکنون پرونده اش زیر پیگرد است.

حالا برخی از دانشجویان در دانشگاه های خصوصی و دولتی می گویند که برای ایجاد نظم و انضباط در نهادهای تحصیلی به ویژه دانشگاه های خصوصی نیاز است تا پولیس این گونه پرونده ها را جدی گرفته و نگذارد که فضای تعلیم و تحصیل مافیایی گردد. حسیبا، دانش آموز رشته ی ادبیات دانشگاه کابل می گوید: «امروز فضای دانشگاه کابل آن گونه شده که شما آزادی عقیده و بیان ندارید و هر لحظه ممکن شما مورد اذیت و آزار و یا هم لت و کوب قرار گیرد. ما آرزو داریم که پرونده این گونه افراد به گونه جدی بررسی شود و این چنین دانشجویان که مختل کننده درس هستند کیفر ببینند تا عبرت شوند برای دیگران.»

بر بنیاد گزارش ها جاهد نام در پنجم ثور 1398 در دانشگاه کابل بصیره اختر، دانشجوی حقوق را در درون دانشگاه لت و کوب کرده بود و سپس از محل متواری شده بود.

 

 

The post با عامل لت و کوب دانشجوی دختر در دانشگاه کابل چه شود appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/what-would-be-judiciary-respond-to-the-suspect-who-beats-a-female-student-at-kabul-university/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=what-would-be-judiciary-respond-to-the-suspect-who-beats-a-female-student-at-kabul-university

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading