روزنامه پاکستانی بیزینس رکوردر سیاست های تحریک آمیز دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا را خطرناک خواند و از جامعه جهانی خواست تا جلوی ماجراجویی های جدید">

بازتاب نیوز

روزنامه پاکستانی سیاست های تحریک آمیز ترامپ در منطقه را خطرناک خواند

٢٧ ثور ١٣٩٨ جمهور نیوز

روزنامه پاکستانی بیزینس رکوردر سیاست های تحریک آمیز دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا را خطرناک خواند و از جامعه جهانی خواست تا جلوی ماجراجویی های جدید امریکا در منطقه را بگیرد.

این روزنامه انگلیسی زبان روز جمعه در سرمقاله ای با عنوان تشدید تنش های ایران و امریکا، نوشت: ترامپ در کمپاین انتخاباتی خود مخالفتش را با سنت دیرینه امریکا مبنی بر توطئه برای برچیدن نظام آن دسته از کشورهایی که مخالف سیاست های واشنگتن هستند، اعلام کرده بود اما وی پس از رسیدن به قدرت مانند همتای سابق خود به جستجوی روش های تغییر حکومت در دیگر کشورها پرداخت.

در این سرمقاله آمده است: سبک ترامپ برای اجرای سیاست خارجی تاکنون بی فایده بوده و امریکا نتوانست در طرح های خود برای تغییر حکومت در کشورهایی مثل ایران، کوریای شمالی و ونزوئلا موفق شود.

بیزینس رکوردر افزود: روش مبهم و سردرگم بودن دونالد ترامپ باعث شده تا خطر رویارویی و درگیری پدیدار شود و وی درصدد تحریم، فشار و نقطه تغییر حکومت علیه کشورهای مخالف خود است.

به نوشته این روزنامه انگلیسی زبان پاکستان؛ ایران در واکنش به تحریم های یکجانبه امریکا اجرای برخی از بندهای برجام را متوقف کرد و اروپا نیز با وجود وعده های بسیار تاکنون نتوانسته منافع اقتصادی ایران را تامین کند.

 

لینک اصلی: http://www.jomhornews.com/fa/news/116492/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از جمهور نیوز

آخرین خبر ها:

Loading