بازتاب نیوز

پیروزی تیم ملی کرکت افغانستان در برابر تیم پاکستان

٤ جوزا ١٣٩٨ آژانس افغان خبر

تیم ملی کرکت افغانستان در نخستین بازی یک روزۀ آمادگی جام جهانی کرکت، روز جمعه (۲۴ ماه می)، تیم ملی کرکت پاکستان را با سه وکت شکست داد.

به گزارش افغان نیوز: تیم کرکت پاکستان نخست به میدان رفت و با از دست دادن تمام بازیکنان خود در ۴۸ اوور، ۲۶۲ دوش کسب کرد.

گزارش ها می رسانند که ر این پیروزی حشمت الله شهیدی، با کسب ۷۴ دوش، نقش برازنده و عمده ای بازی کرد و تا اخیر از میدان خارج نشد.

محمد شهزاد محمدی و حضرت زازی، آغاز خوبی به تیم ملی کرکت افغانستان دادند اما دیری نگذشت که شهزاد محمدی به خاطر مصدومیت میدان را ترک کرد و حضرت زازی نیز پس از کسب ۴۹ دوش از میدان خارج شد.

رحمت شاه به کسب ۳۲ دوش موفق شد و سمیع الله شینواری توانست ۲۲ دوش بگیرد؛ اصغر افغان پس از گرفتن هفت دوش وکت هایش را از دست داد.

مشارکت محمد نبی عیسی خیل و حشمت الله شهیدی در این بازی نهایت حیاتی بود و توانست افغانستان را در رسیدن به هدف ۲۶۳ دوش کمک کند.

در میان خط بیتنگ تیم ملی کرکت پاکستان، بابر اعظم ۱۱۲، شعیب ملک ۴۴ و امام الحق ۳۲ دوش کسب کردند که بیشترین دوش در میان اعضای تیم کرکت پاکستان محسوب می شود.

در این بازی، محمد نبی در ده اوور با دادن ۴۶ دوش توانست سه بازیکن تیم پاکستان را از میدان خارج کند.

حضور دوباره حمید حسن، بالر با تجربۀ تیم ملی کرکت افغانستان در میدان، به گفتۀ مبصرین کرکت "نوید خوشی برای کارکردگی و نتیجۀ بهتر تیم ملی کرکت افغانستان در جام جهانی کرکت تلقی می شود."

حمید حسن در رقابت با پاکستان توانست با انجام شش اوور، ۳۱ دوش بدهد و امام الحق، بیتسمن عمدۀ تیم پاکستان را از میدان خارج کند.

دولت زدران و راشد خان هر کدام دو دو بازیکن پاکستانی را از میدان خارج کردند و آفتاب عالم با انجام شش اوور و دادن ۴۶ دوش به کسب یک وکت موفق شد.

رقابت بعدی آمادگی تیم ملی کرکت افغانستان قبل از رفتن به جام جهانی کرکت ۲۰۱۹ انگلستان به تاریخ ۲۷ ماه می با تیم ملی کرکت انگلستان خواهد بود.

لینک اصلی: http://afghannews.af/%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%BA%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از آژانس افغان خبر

آخرین خبر ها:

Loading