بازتاب نیوز

پزشکان از بطن یک بیمار هندی به گونه ی شگفت انگیزی مقدار فلزات را بیرون کردند

٤ جوزا ١٣٩٨ پاسبانان

کابل-افغانستان(گ.ر.پ):

خبرنگار: فردوس رسولی

به نقل از روزنامه (Indian Times)، پزشکان در بیمارستان دولتی (شری لال بهادر شاستری) بیماری را برای درمان پذیرفتند که در بطن وی مقداری از لوازم فلزی قرار داشت. این مرد ۳۵ ساله هندی باشنده منطقۀ (سندیرنگر) است، عملیات این بیمار اکنون همه پزشکان و مردم این کشور را شوکه زده کرده است.

خانواده این مرد می گوید که در نخست وی از ناحیه شکم درد احساس می کرد و سپس چندین بار که برای بررسی وضعیت صحی اش به کلینیک در سندیرنگر مراجعه کرد، کسی قادر به تشخیص مریضی وی نبود. تا اینکه وی در بیمارستان (شری لال بهادر شاستری) و پس از انجام معاینات (ایکس- ری) پزشکان دریافتند که در بطن این مرد لوازم فلزی جاگرفته است.

پزشک این بیمار می گوید: «در جریان عملیات پزشکان توانسته اند 8 قاشق، یک چاقو، میخ، برس دندان و یک پیچکش از بطن وی بیرون کشیده شده است. در حال حاضر وضعیت بهداشتی بیمار قناعت بخش است و این عملیات یکی از عملیات های شگفت انگیز در عرصه ی طبابت هند است.»

دلیل این که چگونه این اجسام فلزی وارد بطن بیمار شده روشن نیست، اما پزشکان در گفت و گو با رسانه ها اعلام کرده اند که این عملیات چهار ساعت دوام کرده است.

The post پزشکان از بطن یک بیمار هندی به گونه ی شگفت انگیزی مقدار فلزات را بیرون کردند appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/doctors-were-able-to-take-out-amount-of-metals-from-abdomen-of-an-indian-patient/?utm_source=rss

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading