بازتاب نیوز

فصل بعد لیگ برتر انگلیس تا دو ماه دیگر آغاز می شود

٢٣ جوزا ١٣٩٨ پاسبانان

کابل- افغانستان(گ.ر.پ):

خبرنگار: مرتضی حیدری

سازمان فوتبال لیگ برتر انگلستان صبح امروز اعلام کرد که رقابت های لیگ برتر فصل 2019-2020 به تاریخ 9 آگست برابر با اسد 18 سال جاری به گونه ی رسمی آغاز خواهد شد. بازی افتتاحیه را لیورپول نایب قهرمان فصل گذشته ی لیگ برتر در برابر نروویچ ساعت 8 شب برگزار خواهند کرد که جذاب ترین بازی هفته ی نخست را منچستریونایتد در برابر چلسی برگزار می نمایند که بدون شک این بازی یکی از بازی های پربیننده ی هفته ی نخست لیگ برتر به شمار می رود.

اما دیدار رفت منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر و لیورپول نایب قهرمان به تاریخ 9 نوامبر در ورزشگاه آنفیلد و دیدار برگشت نیز به تأریخ 4 آپریل در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد. دیدار دربی شهر منچستر میان یونایتد و سیتی ابتدا دور رفت به تاریخ 7 دسامبر در ورزشگاه اتحاد و دیدار برگشت نیز به تاریخ 7 مارچ در ورزشگاه الترافورد برگزار می شود. دور رفت دربی لندن میان آرسنال و تاتنهام به تاریخ 31 آگست در ورزشگاه امیریتس و دیدار برگشت به تاریخ 24 آپریل در ورزشگاه هاتسپر برگزار می شود. دیدار رفت منچستر یونایتد و لیورپول در ورزشگاه الترافورد به تاریخ 19 اکتبر و دیدار برگشت در ورزشگاه آنفیلد به تاریخ 18 جنوری برگزار خواهد شد.

 

The post فصل بعد لیگ برتر انگلیس تا دو ماه دیگر آغاز می شود appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/the-next-season-of-english-premier-league-will-start-in-upcoming-two-months/?utm_source=rss

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading