بازتاب نیوز

گشایش نخستین کلوپ شبانه (نایت کلپ) در عربستان سعودی

٢٣ جوزا ١٣٩٨ پاسبانان

کابل افغانستان (گ.ر.پ):

خبرنگار: مهدی نایبی

پس از دبی و بیروت مجموعه دیسکو شبانه «وایت» شعبه جدید خود را در برابر ساحل شهر جده افتتاح کرد، این دیسکو که مخصوص رقص، انتضار می رود از ساعت ۱۰ شب تا سه صبح برای مشتریان خود خدماتش را عرضه کند. همچنین ورود افراد زیر سن ۱۸ سال به این دسکو ممنوع خواهد بود. ولیعهد عربستان سعودی محمد بن سلمان در اقدامی بی پیشینه آزادی های مدنی و اجتماعی فراوانی را برای زنان و مردان عربستان قایل شده است.

از کنسرت ماریا کری خواننده مشهور عربی با لباس بسیار برهنه تا رانندگی برای زنان و سهم دهی به بانوان در سمت های بلند دولتی را می توان از اقدامات ولیعهد سعودی دانست. ولی در تازه ترین و بی پیشینه ترین مورد، اکنون کلوپ شبانه ی برای رقص، ساز و آواز در شهر جده گشایش یافته است. این دیسکو که حلال خوانده می شود و نوشیدن مشروبات الکولی در آن ممنوع است امروز در جده آغاز به کار کرد.

در همین حال ویدیوهای منتشر شده در اسنپ چت از سوی دختران عرب نشان می دهد که در این دیسکو رقص و موسیقی شاد جریان دارد و دختران جوان در آغوش دوست پسران خود می رقصند. مدرن سازی عربستان به وسیله ولیعهد شهزاده محمد بن سلمان چنان سریع است که همه جهانیان را به حیرت انداخته است. این در حال است که عربستان سعودی یکی از کشور های است که د ر مکه مکرمه قبله مسلمانان وجود دارد.

The post گشایش نخستین کلوپ شبانه (نایت کلپ) در عربستان سعودی appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/opening-of-the-first-nightclub-in-saudi-arabia/?utm_source=rss

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading