بازتاب نیوز

طالبان یک عراده تانکر تیل را در بغلان به آتش کشیدند

٢٨ جوزا ١٣٩٨ کلید گروپ

مقام های امنیتی ولایت بغلان می گویند که گروه طالبان یک عراده تانکر تیل را در ساحه چشمه شیر این ولایت به آتش کشیدند.

احمد جاوید بشارت سخنگوی پولیس بغلان به کلید می گوید:” حوالی ساعت ۹:۳۰ دقیق بامداد امروز، طالبان در ساحه چشمه شیر حمله نموده و قصد داشتن چندین عراده موتر نفت کش را با خود ببرند که با مقاومت نیروهای امنیتی افغان مواجه گردیده اند.”

به گفته او، گروه طالبان پس از آتش کشیدن این تانکر از ساحه فرار نموده و از دور به درگیری با نیروهای امنیتی پرداختند که در نتیجه این درگیری شاهراه عمومی شمال برای چندین ساعت به روی ترافیک مسدود باقی ماند.

در همین حال شفیق محمدی یک تن از مسافران گیر مانده در این شاهراه به کلید می گوید:” طالبان با به آتش کشیدن دو عراده موتر نفت کش از ساحه فرار کرده و از دور با نیروهای امنیتی افغان درگیر اند.”

به گفته او، چندین عراده تانکر تیل دیگر با همکاری نیروهای امنیتی افغان از ساحه جنگ سالم بیرون گردیده و در ساحه امن انتقال داده شده است.

تا کنون نیروهای امنیتی افغان و گروه طالبان در مورد تلفات برخواسته از این درگیری به رسانه ها چیزی نگفته اندو

ساحه چشمه شیر در ولایت بغلان موقعیت دارد و یکی از مکان های است که گروه طالبان همواره در این منطقه به کمین نیروهای امنیتی می پردازند.

 

The post طالبان یک عراده تانکر تیل را در بغلان به آتش کشیدند appeared first on ویب سایت خبری کلید گروپ.

لینک اصلی: https://tkg.af/%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%B1-%D8%AA%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%BA%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از کلید گروپ

آخرین خبر ها:

Loading