بازتاب نیوز

ویدیو/ دختری که طعمه کروکودیل‌ ها شد

٢٢ سرطان ١٣٩٨ خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: کروکودیل‌ها استخوان های یک دختر را خرد کردند…

یک لحظه غفلت مادر جوان کمبودیایی در مراقبت از دختر خردسالش کافی بود تا او زنده زنده توسط کروکودیل‌ها خورده شود. روم روات نیری ، پس از آنکه به داخل محل پرورش کروکودیل‌ها در خانه‌شان سقوط کرد دچار این تراژدی شد. این حادثه در منطقه لین ریپ کمبودیا رخ داد.

پدر قربانی که در بیرون از منزل حضور داشت پس از حضور در خانه به جستجوی دختر خردسالش پرداخت. در صحنه‌ای وحشتناک او اسکلت و بقایای باقیمانده دخترش را در محل نگهداری کروکودیل‌ها پیدا کرد.

بنا به گفته پولیس محلی کمبودیا مادر این طفل که به تازه گی ولادت کرده بود در حال غذا دادن به نوزادش بود که ناگهان دختر ۲ ساله او به داخل محل نگهداری کروکودیل‌ها افتاد. این زن پس از آنکه متوجه ناپدید شدن دخترش شد با همسرش تماس گرفت. بنا به گفته پولیس پدر طفل تنها توانست اسکلت و بخشی از بقایای دخترش را در محل نگهداری کروکودیل‌ها پیدا کرد.

در ویدیوی دلخراشی که نشر شده است در حالی که مادر و اقارب این دختر در حال شیون و گریه استند افراد محلی تلاش می‌کنند تا با دور کردن کروکودیل ها بقایای جسد دختر را از محل جمع آوری کنند.

گفتنی است؛ پس از این حادثه دردناک پولیس کمبودیا از باشنده گان این کشور که به پرورش کروکودیل مشغول استند خواست تا با ایجاد موانع فزیکی ایمن و مطمین مانع نزدیک شدن اطفال خود به این مکان‌ها شوند.

لینک اصلی: https://ariananews.co/all-news/ویدیو-دختر-طعمه-کروکودیل‌.html/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری آریانا نیوز

آخرین خبر ها:

Loading