بازتاب نیوز

اعلامیه مطبوعاتی ارگ در پیوند به رویداد تروریستی در ولایت بادغیس

٢٣ سرطان ١٣٩٨ خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: در این اعلامیه رییس‌ جمهور غنی، ضمن محکوم نمودن این حملۀ تروریستی، مراتب همدردی و غمشریکی عمیق خویش را به خانواده های شهدا، ابراز کرد…

ارگ، کابل: طالبان به ادامۀ جنایات و ایجاد وحشت و دهشت شان، باتاسف با انجام حملۀ تروریستی در یکی از هوتل ها در حوزۀ اول شهر قلعۀ نو مرکز ولایت بادغیس، شماری از هموطنان بی گناه ما را که مصروف فعالیت های روزمره شان بودند، شهید و تعداد دیگری را زخمی کردند.

با آنکه طالبان در قطعنامه هشت ماده ای نشست دو روزه بین‌الافغانی قطر، تعهد کرده بودند که از صدمه رسانیدن به اهداف ملکی و تاسیسات عام المنفعه و مؤسسات تعلیمی و تحصیلی، دست می کشند و تلفات ملکی را به صفر می رسانند، اما این حملۀ تروریستی نشان داد که آنان هنوز هم از کشتار مردم بی گناه و آسیب رسانیدن به تاسیسات عام المنفعه، دست بردار نیستند.

رییس‌ جمهور محمد اشرف غنی، ضمن محکوم نمودن این حملۀ تروریستی، مراتب همدردی و غمشریکی عمیق خویش را به خانواده های شهدا، ابراز کرده و به مسوولین مربوطه هدایت داد؛ تا در زمینۀ کمک به خانواده های قربانیان و مداوای مجروحین، از تمام امکانات استفاده نمایند.

لینک اصلی: https://ariananews.co/news/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%BA%DB%8C%D8%B3.html/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری آریانا نیوز

آخرین خبر ها:

Loading