بازتاب نیوز

درخواست روابط جنسی از دانشجویان در دانشگاه کابل

٢٣ سرطان ١٣٩٨ پاسبانان

کابل- افغانستان (گ.ر.پ):

خبرنگار: شکیب ظهیر

هرچند متهم شدن نهادهای حکومتی به سو استفاده جنسی از بانوان تازه گی ندارد، اما در تازه ترین مورد برخی از دانشجویان در دانشگاه کابل مدعی شده اند که برخی از استادان دانشگاه به گونه ی قصدی آنان را ناکام می سازند تا از آن ها درخواست روابط جنسی کنند. یکی از دانشجویان بانو در دانشگاه کابل که نمی خواهد از او نامبرد شود پرده از رسوایی ها در دانشگاه کابل بر میدارد. او می گوید: «استادان دانشگاه کابل در نخست دانشجویان دختر را چانس می زنند، هنگامی که به آنان مراجعه شود، در پاسخ به گونه ی مستقیم از بانوان درخواست برقرار روابط جنسی می شود. موردی که بسیاری از دانشجویان را وادار به ترک دانشگاه کرده و یا هم به آنان از لحاظ روحی سخت آسیب زده است.»

یک دانشجوی دیگر می گوید: «بیشتر دانشجویان بانو از سوی برخی از استادان دانشگاه کابل به مانند ابزار هستند و همیشه به عزت و آبروی دانشجویان دختر آنان چشم می دوزند. از آغاز سمستر تا پایان همیشه این استادان که شمار شان بسیار اندک است تلاش می کنند تا دانشجویان را وادار به تقاضاهای غیر انسانی سازند. از آغاز فشارها را بیشتر میسازند و تلاش میکنند که دانشگاه را مکان وحشت ناک جلوه دهند. این چنین موارد سبب می شود تا از یک سو محیط اکادمیک زیر پُرسش برود و از سوی دیگر بیشتر دختران دانشجو از آموختن درس دل بگیرند.»

با این همه تلاش کردیم تا دیدگاه وزارت تحصیلات عالی را نیز در پیوند به این گزارش داشته باشیم، اما بنا بر دلایل نا معلوم فیصل امین سخنگوی وزارت تحصیلات عالی کشور از ابراز نظر در این مورد خود داری کرد.

The post درخواست روابط جنسی از دانشجویان در دانشگاه کابل appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/requesting-for-sex-instead-of-passing-exams-from-female-students-at-kabul-university/?utm_source=rss

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading