بازتاب نیوز

راشد خان: با ترکیب جدید تیم ملی کرکت پیروزی بیشتر می آوریم

٢٣ سرطان ١٣٩٨ پاسبانان

کابل- افغانستان (گ.ر.پ):

خبرنگار: مرتضا حیدری

کپیتان جدید تیم ملی کرکت افغانستان، می گوید که تلاش خواهد کرد با ترکیب جدید تیم ملی پیروزی های بیشتر را به مردم افغانستان رقم بزند. راشد خان آرمان جوانترین بازیکن و کپیتان تیم ملی می گوید: «در نخست از مقام های کرکت بورد افغانستان سپاسگذاری میکنم که من را به حیث کپیتان تیم ملی برگزیدند. این گزیشن برای من افتخار و مزیتی است تا برای افغانستان خدمت کنم و در واقع این سمت برای من نقش کلیدی را دارد. بسیار سپاسمند هستم از گلبدین نایت که من را پشتیبانی کرد، با هم پیروزی ها و موفقیت های بزرگ را برای افغانستان رقم می زنیم.»

پس از آن که تیم ملی افغانستان در جام جهانی 2019 نتایج خوبی را کسب نکرد، کرکت بورد افغانستان تصمیم گرفت تا رهبری تیم را تغییر دهد. بر بنیاد فیصله جدید کرکت بورد کشور، راشد خان آرمان به حیث کپیتان در تمامی فارمت های کرکت و اصغر افغان به حیث معاونش کار خواهد کرد. در همین حال مبصرین بزرگ کرکت این تغییر را در تیم ملی افغانستان گزینش خوب دانسته و تأکید میکنند که با چنین ترکیبی تیم ملی میتواند به پیروزی های روز افزون دست یابد.

The post راشد خان: با ترکیب جدید تیم ملی کرکت پیروزی بیشتر می آوریم appeared first on Pasbanan.

لینک اصلی: https://pasbanan.com/dr/rashid-khan-we-will-strive-further-success-with-the-new-squad-in-the-cricket-team/?utm_source=rss

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پاسبانان

آخرین خبر ها:

Loading