بازتاب نیوز

یکی از اساتید دانشگاه خصوصی کاردان افغانستان به عنوان بهترین استاد در آسیای جنوبی شناخته شد

٢٣ سرطان ١٣٩٨ خبرگزاری رها

آقای محمدی جایزه استاد برتر را در کنفرانس سالانه این شورا که در تاریخ ۲۱ -۲۴ جون ۲۰۱۹ میلادی در ایالت تکزاس ایالات متحده آمریکا برگزار شده بود کسب نموده است.

داکتر سید عبدالمعز میرزاده رییس دانشکده اقتصاد کاردان پس از معرفی آقای محمدی به عنوان بهترین استاد آسیا گفت: “من باورمندم که قیس محمدی بصورت استثنایی با محصلان ارتباط برقرار کرده و یک الگوی خوب برای تمامی استادان پوهنتون کاردان است. توانایی‌های او در تدریس و حل مشکلات شخصی محصلان وی را کمک کرده است تا ضمن برقراری ارتباط خوب با محصلان، مضامین مغلق و دشوار را برای محصلان بصورت ساده قابل فهم بسازد.”

شورای اعتباردهی برای برنامه‌ها و نهادهای تحصیلی تجارت توسط شورای اعتباردهی تحصیلات عالی امریکا  (CHEA) به هدف ترویج انکشاف دوامدار و اعطای اعتباردهی برای برنامه‌های تحصیلی تجارت در سراسر جهان ایجاد گردیده است که هم اکنون بیش از ۱۱۰۰ نهاد تحصیلی از ۶۰ کشور جهان از سوی این شورا اعتباردهی شده است.

دانشگاه کاردان نخستین نهاد تحصیلی خصوصی در افغانستان است که در سال ۱۳۸۱ خورشیدی ایجاد شد و در مدت ۱۷ سال بیش از ۳۰ هزار فارغ التحصیل در مقاطع لیسانس، ماستری و زبان انگلیسی را وارد بازار کار کرده است.

این دانشگاه همچنان در سنبله ۱۳۹۷ خورشیدی پس از ارزیابی از سوی وزارت تحصیلات عالی با عبور از سه مرحله تضمین کیفیت موفق شد در کنار کسب اعتبار ملی اکادمیک خود، در صدر پنج بهترین دانشگاه افغانستان قرار گرفته و از سوی وزارت تحصیلات عالی به عنوان یک نهاد علمی معتبر شناخته شود.

نوشته یکی از اساتید دانشگاه خصوصی کاردان افغانستان به عنوان بهترین استاد در آسیای جنوبی شناخته شد اولین بار در خبرگزاری رها پدیدار شد.

لینک اصلی: http://rahapress.af/%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%BA/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری رها

آخرین خبر ها:

Loading