بازتاب نیوز

بررسی امنیت انتخابات در دیدار رییس‌جمهور غنی با جنرال مک کینزی

٣٠ سرطان ١٣٩٨ خبرگزاری آریانا نیوز

آریانانیوز: رییس‌جمهور کشورمان با قوماندان فرماندهی مرکزی اردوی امریکا، در پیوند به امنیت انتخابات بحث و تبادل نظر نمودند….

به نقل از ارگ، محمداشرف غنی رییس‌جمهوری اسلامی افغانستان، روز گذشته با جنرال مک کینزی، قوماندان فرماندهی مرکزی اردوی امریکا، در ارگ دیدار نموده و هردو جانب در پیوند به پروسۀ صلح افغانستان، تامین امنیت انتخابات ریاست‌جمهوری و مبارزه با تروریزم، بحث و تبادل نظر نمودند.

جنرال مک کینزی، از توانایی‌های روزافزون نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان ستایش کرد و گفت که عملکرد نیروهای افغان در دفع عملیات بهاری طالبان قابل قدر بوده و به ادامۀ همکاری‌ها با نیروهای امنیتی و دفاعی افغان، تاکید کرد.

جنرال مک کینزی افزود که ایالات متحدۀ امریکا در زمینۀ تامین امنیت انتخابات با نیروهای امنیتی و دفاعی افغان، از هرگونه همکاری‌ها، دریغ نخواهد کرد.

رییس‌جمهور غنی ضمن خوش‌آمدید به جنرال مک کینزی، از تعهد ایالات متحدۀ امریکا در پیوند به همکاری با نیروهای امنیتی و دفاعی افغان و تامین امنیت انتخابات، ابراز امتنان نموده، گفت که نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان، آمادگی‌های کامل برای تامین امنیت انتخابات ریاست‌جمهوری دارند.

رییس‌جمهور کشور گفت: نیروهای امنیتی و دفاعی افغان، همان‌گونه که امنیت انتخابات پارلمانی افغانستان را تامین کردند، در زمینه‌ی تامین امنیت انتخابات ریاست‌جمهوری همچنان تلاش بیشتر خواهند کرد.

لینک اصلی: https://ariananews.co/news/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3%E2%80%8C-%D8%BA%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%85%DA%A9-%DA%A9%DB%8C%D9%86%D8%B2%DB%8C.html/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری آریانا نیوز

آخرین خبر ها:

Loading