بازتاب نیوز

ایجاد مرکز ثبت و بررسی شکایات شهروندان از طریق تلفون در ارگ ریاست جمهوری

٢٤ اسد ١٣٩٨ خبرنامه

ارگ ریاست جمهوری اعلام کرده است که بر اساس هدایت محمد اشرف غنی،  به خاطر ایجاد سهولت در دریافت و بررسی شکایات، مرکز ثبت و بررسی شکایات شهروندان از طریق تلفون، در ارگ ایجاد شده است.

ارگ ریاست جمهوری شب گذشته(چهرشنبه، ۲۳ اسد) در یک خبرنامه گفته است، فیض الله کاکر، رییس دفتر رییس جمهور ایجاد این مرکز را جهت رسیدگی به مطالبات مردم و نظارت از عملکرد نهادهای دولتی مهم خوانده و خاطرنشان کرده، این مرکز بر اساس هدایت مستقیم رئیس جمهور ایجاد گردیده است.

کاکر افزوده است، شهروندان کشور از داخل و خارج با تماس به شماره ۵۰۰۰، به صورت ۲۴ ساعته می توانند با نهاد ریاست جمهوری ارتباط برقرار نمایند و شکایات، نظرات و پیشنهادات خویش را به منظور رسیدگی و طی مراحل قانونی آن، ثبت کنند.

به گفته کاکر، پس از ثبت شکایات، نظریات و پیشنهادات شهروندان، این موارد جهت طی مراحل به ادارات و مراجع مربوط ارسال می گردد؛ روند اجراآت آن نیز توسط تیم موظف تعقیب شده و چگونگی اجراآت برای شکایت کنندگان اطلاع رسانی می شود.

لینک اصلی: http://khabarnama.net/blog/2019/08/15/establishment-of-a-citizens-complaint-registration-and-review-center-by-telephone-in-the-presidential-citadel/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرنامه

آخرین خبر ها:

Loading