بازتاب نیوز

بارسا برای خرید نیمار پول کافی ندارد

٢٤ اسد ١٣٩٨ خبرگزاری افق

بارسلونا در حاضر به‌دلیل مشکلات مالی، توانایی خرید نیمار را ندارد.

به گزارش تلگراف، بارسلونا در حاضر مشکلات مالی بسیاری دارد و از همین‌رو برای خرید نیمار، راکیتیچ و تودیبو به علاوه ۶۰ الی ۸۰ میلیون یورو را پیشنهاد داده‌بود که پاری‌سن‌جرمن با آن موافقت نکرد. بارسلونا در بازار نقل و انتقالات هزینه بسیاری کرده‌است. از همین‌رو وضعیت مالی خوبی ندارد.

گزارش سالانه این باشگاه نشان می‌دهد که بارسلونا سود چندانی در خرید بازیکنان نداشته‌است. در ماه اکتبر سال گذشته، این باشگاه درآمد سالانه‌اش را ۶۳۳ میلیون یورو تخمین زده‌بود. به همین دلیل بارسا تمایلی به انتقال نیمار از پی‌اس‌جی در این تابستان ندارد.

براساس گزارش تلگزاف، سران این باشگاه برای پرداخت حقوق بازیکنان خود بارسا در طول فصل ۲۰۱۷-۱۸ درخواست دریافت ۱۴۰ میلیون یورو از یک بانک نیویارک را کردند. در واقع در حال حاضر و با توجه به وضعیت مالی این باشگاه کاتالان‌ها پول کافی برای امضای قرارداد نیمار ندارند.

از سوی روز گذشته، نخستین دور مذاکرات بارسا و پی اس جی برای نیمار شروع شد و بی‌نتیجه ماند. در این جلسه طبق ادعای مارکا و اسپورت، فاش شده‌است که پی اس جی، چه گزینه‌هایی از رئال را مد نظر دارد. لئوناردو؛ مدیر ورزشی پی اس جی به‌عنوان نماینده باشگاه در جلسه مذاکره، برای تحت فشار گذاشتن بارسا اعلام کرد که با رئال هم در مذاکره هستند و اینکه از این باشگاه تقاضای وینیسیوس و لوکا مودریچ را در ازای انتقال نیمار داشته‌اند.

لینک اصلی: https://ufuqnews.com/archives/119000

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری افق

آخرین خبر ها:

Loading