بازتاب نیوز

بایرن مونیخ ۴-۰ دورتموند؛ تحقیر دوباره زنبورها در درکلاسیکر

١٨ عقرب ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

بایرن مونیخ ۴-۰ دورتموند؛ تحقیر دوباره زنبورها در درکلاسیکر
تیم های بایرن مونیخ و دورتموند از هفته یازدهم بوندس لیگا در ساعت ۲۱ در آلیانز آرنا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با ۴ گل به سود بایرن تمام شد. بایرن با ۲۱ امتیاز در رده سوم قرار گرفت و دورتموند هم با ۱۹ امتیاز در رده پنجم جای گرفت.

بایرن که بازی را هجومی شروع کرد در دقیقه ۱۷ روی سانتر پاوار و با ضربه سر لواندوفسکی به گل نخست رسید. بایرن در دقیقه ۳۸ توسط نبری به گل رسید اما این گل به دلیل آفساید مردود شد. لوسین فاوره در دقیقه ۳۶ دست به یک تعویض زودهنگام زد و گوئررو را به جای جیدون سانچو وارد زمین کرد.

بایرن در همان ابتدای نیمه دوم روی سانتر مولر به دهانه دروازه توسط نبری به گل رسید. داور این گل را به دلیل آفساید رد کرد اما پس از بازبینی تصاویر آن را سالم اعلام کرد. سرمربی دورتموند در دقیقه ۶۰ تصمیم گرفت رویس و آلکاسر که روی نیمکت بودند را وارد زمین کند.

بایرن در دقیقه ۷۶ روی یک کار تیمی زیبا بین مولر و لواندوفسکی توسط ستاره لهستانی به گل سوم خودش هم دست یافت. این پایان کار نبود و بایرن در دقیقه ۸۰ توسط هوملز که به اشتباه دروازه خودی را روی سانتر پریسیچ باز کرد باز هم به گل رسید. دورتموند در حالی در این بازی شکست سنگینی خورد که در دو حضور قبلی خودش در آلیانز آرنا هم به ترتیب ۶ و ۵ گل دریافت کرده بود.
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/195205/بایرن-مونیخ-۴-۰-دورتموند-تحقیر-دوباره-زنبورها-درکلاسیکر

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading