بازتاب نیوز

سهم اندک انگلیسی‌ها در بازی لیورپول- منچسترسیتی

١٩ عقرب ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

سهم اندک انگلیسی‌ها در بازی لیورپول- منچسترسیتی
به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلس از فرصت پیش آمده در آستانه دیدار بزرگ امروز بین لیورپول و منچسترسیتی در لیگ برتر استفاده کرده و می‌گوید او به کم بازی کردن ملی‌پوشان انگلیسی در بازی‌های لیگ برتر اعتراض دارد. ساوت‌گیت به زودی به همراه شاگردانش در مرحله مقدماتی یورو2020 به میدان خواهد رفت.
 

 
ساوت‌گیت به این نکته اشاره می‌کند که در بازی امروز لیورپول و منچسترسیتی، کمتر از نیمی از کل بازیکنان حاضر در میدان انگلیسی هستند. با اینکه در فصل جاری، درصد بازیکنان انگلیسی حاضر در بازی‌های لیگ برتر نسبت به فصل گذشته اندکی افزایش یافته ولی ساوت‌گیت می‌گوید این آمار کافی نیست و بازی امروز لیورپول و منچسترسیتی دلیل این مدعا است.
 
ساوت‌گیت در این باره گفت:" تعداد بازیکنان انگلیسی قبلا دو برابر مقدار فعلی بود. بازی لیورپول و منچسترسیتی نمونه بارزی از وضعیت فعلی است. در این بازی کمتر از نصف بازیکنان حاضر در میدان انگلیسی هستند".
 

 
سرمربی تیم ملی انگلیس در ادامه گفت:" این از نظر ما یک مشکل است ولی کسانی که در میدان حضور دارند بازیکنان باکیفیتی هستند و در این شکی نیست که این بازی از هر نظر یک بازی بسیار بزرگ است. البته آمار بازیکنان انگلیسی امثال چند درصدی بیشتر شده که قدم مثبتی است. با همین تغییر کوچک می‌بینید که ما امسال توانستیم دو سه بازیکن را به تیم ملی دعوت کنیم که اگر فصل گذشته بود امکان نداشت فرصت راه‌یابی به تیم ملی را پیدا کنند".
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/195242/سهم-اندک-انگلیسی-ها-بازی-لیورپول-منچسترسیتی

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading