بازتاب نیوز

افغانستان 3 هند 0 | ماموريت جوانان انجام شد، حال نوبت تيم دستگير است

١٩ عقرب ١٣٩٨ اسپوتنیک

به گزارش اسپوتنیک، تيم ملي فوتبال زير 19 سال کشور شام امروز با هندوستان، سومین حریفش در مسابقات انتخابي قهرماني آسيا روبرو شد و این تیم را با حساب قاطعانه 3-0 شکست داد.

این بازی که در چارچوب گروه F رقابت ها انجام شد، ملی پوشان کشور در همان نیمه اول کار را یکسره کردند و توانستند سه بار دروازه حریف را باز نماید در حالیکه نیمه دوم بدون گل گذشت تا بازی با همان نتیجه 3-0 به سود جوانان کشور خاتمه یابد.

هند با توجه به نتیجه امشب، دومین شکستش را تجربه کرد و با دو شكست - يك پيروزي و قرار گرفتن در جايگاه سوم گروه F رقابت ها، به كارش در اين مسابقات پایان داد.

این در حالیست که افغانستان در نخستين ديدارش 1-0 به عربستان و در دومين ديدارش 2-0 برابر ازبیكستان باخته بود و امروز در سومين جدالش با نتيجه 3-0 هندوستان را از پیش رو برداشت.

جوانان کشور در حالي هند را شكست دادند كه تيم ملي بزرگسالان افغانستان نيز روز پنجشنبه در ديداري حساس در انتخابي جام جهاني و جام ملت هاي آسيا به مصاف اين تيم يعني هند خواهد رفت.

لینک اصلی: https://af.sputniknews.com/sport/201911104163833-افغانستان-3-هند-0--مامورت-جوانان-انجام-شد-حال-نوبت-تم-دستگر-است/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از اسپوتنیک

آخرین خبر ها:

Loading