بازتاب نیوز

هشدار سرور دانش به افراد مسلح غیر مسوول در دایکندی

٢٦ عقرب ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

هشدار سرور دانش به افراد مسلح غیر مسوول در دایکندی
خبرگزاری آوا-دایکندی: معاون دوم ریاست جمهوری می گوید که خودسری های گروه های مسلح غیرمسوول در ولسوالی «اشترلی» دایکندی از حد گذشته است که اگر دست از این کار بر ندارند، برخورد جدی با آنان صورت خواهد گرفت.

سرور دانش امروز در یک مراسم در دایکندی گفت: افراد و گروه های  مسلح غیر مسوول در ولسوالی اشترلی این ولایت بیش از حد دست به خودسری و ناامنی زده اند. بیشتر ازاین، خودسری های این گروها برای حکومت محلی و مرکزی قابل قبول نخواهد بود.

معاون رئیس جمهور هشدار داد که گروه های مسلح غیر قانونی در ولایت دایکندی مربوط به هرتنظیم و حرکتی که هستند، باید از خودسری دست بکشند و بیشتر از این به مردم اذیت و آزار نرسانند و مانع حرکت کاروان ترقی و انکشاف و فعالیت های حکومت نشوند در غیر این صورت، با آنان برخورد جدی خواهند شد.

وی افزود: ولسوالی اشترلی، زمانی به عنوان ولسوالی نمونه معرفی گردیده بود، ولی باندها، گروه ها و افراد و اشخاصی که یا وابستگی حزبی دارند و یا مستقل اند، دست به نا امنی و بی ثباتی این ولسوالی زده اند که امروز به عنوان ولسوالی ناامن و محل تاخت و تازهای یک عده قرار گرفته است.

درهمین حال،  سید انور رحمتی والی دایکندی گفت که افراد مسلح غیر مسوول در ولسوالی اشترلی حکومت موازی تشکیل داده و تبدیل به غده های سرطانی شده است.
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/195840/هشدار-سرور-دانش-افراد-مسلح-غیر-مسوول-دایکندی

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading