بازتاب نیوز

برنلی ۱- منچسترسیتی 4؛ سه امتیاز با درخشش ژسوس

١٢ قوس ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

برنلی ۱- منچسترسیتی 4؛ سه امتیاز با درخشش ژسوس
در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، برنلی در ورزشگاه ترف‌مور میزبان منچسترسیتی بود که این بازی با برتری ۴-۱ سیتیزن‌ها به پایان رسید.

سیتی از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشت و تلاش‌های این تیم در دقیقه ۲۴ نتیجه داد. داوید سیلوا با یک پاس عالی گابریل ژسوس را صاحب موقعیت کرد و مهاجم برزیلی با یک ضربه کات‌دار و زیبا دروازه نیک پوپ را باز کرد تا میهمان پیش بیافتد.

در دقیقه ۳۲، ارسال زمینی دی‌بروین با ضربه استرلینگ همراه شد اما پوپ این بار مقابل سیتیزن‌ها تسلیم نشد. در دقایق رو به پایان نیمه اول، برناردو سیلوا روی ضدحمله صاحب فرصت شد اما ضربه او با واکنش سنگربان برنلی راهی به دروازه پیدا نکرد و نیمه اول با برتری ۱-۰ شاگردان گواردیولا خاتمه یافت.

چیزی از آغاز نیمه دوم نگذشته بود که این بار ارسال برناردو با اشتباه مدافعین به گابریل ژسوس رسید و او هم با یک ضربه سرضرب توپ را به سقف دروازه پوپ کوبید تا اختلاف دو برابر شود. حملات سیتی ادامه داشت و در دقیقه ۶۸، رودری روی ریباند ضربه داوید سیلوا با یک ضربه تماشایی دروازه میزبان را برای سومین بار باز کرد.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۷، پاس عالی برناردو سیلوا، ریاض محرز که تازه به بازی آمده بود را در موقعیتی خوب قرار داد و ستاره الجزایری چهارمین گل تیم گواردیولا را به ثمر رساند. اما دقایقی بعد، رابی بردی که به عنوان یار تعویضی از سوی شان دایچ به بازی آمده بود، پاس جف هندریک را با یک ضربه سنگین تبدیل به گل کرد تا کمی از سنگینی این شکست خانگی بکاهد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا این بازی با پیروزی ۴-۱ منچسترسیتی به پایان برسد.

سیتی هم با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و موقتاً به رده دوم رسید. در نخستین دیدار این هفته نیز، ساعاتی پیش کریستال پالاس در خانه و به زحمت بورنموث را ۱-۰ شکست داد و به رده پنجم صعود کرد.
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/197136/برنلی-۱-منچسترسیتی-4-سه-امتیاز-درخشش-ژسوس

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading