بازتاب نیوز

پاراتیچی: رونالدو تمام شده است؟ مرا نخندانید، او قوی‌تر از قبل باز می‌گردد؛ یوونتوس به کونته مدیون است

١٣ قوس ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

پاراتیچی: رونالدو تمام شده است؟ مرا نخندانید، او قوی‌تر از قبل باز می‌گردد؛ یوونتوس به کونته مدیون است
 افت کریستیانو رونالدو طی فصل 20-2019 باعث انتقاداتی از او شده است اما فابیو پاراتیچی، مدیرورزشی یوونتوس از او همچنان حمایت می‌کند. پاراتیچی در مصاحبه با توتو اسپورت درباره شرایط رونالدو و ده لیخت گفت:

    آیا رونالدو در یوونتوس می‌ماند؟ صد البته. شایعات جدایی او از یوونتوس مزخرف است. آیا کریستیانو رونالدو تمام شده است؟ مرا نخندانید. رونالدو یک مصدومیت زانو داشت که این مصدومیت مانع ارائه بهترین عملکرد او شد اما حالا او قوی‌تر از قبل باز می‌گردد. از نظر من، رونالدو فصل قبل با پانزده گلی که در لیگ قهرمانان زده بود، شایسته کسب توپ طلا بود. او همچنین در این فصل نیز لیاقت بردن توپ طلا را داشت. رونالدو هیولایی است که از تلاش دست نمی‌کشد. با جذب رونالدو سرمایه‌گذاری مهمی کردیم و او باعث رشد کل تیم شده است. رونالدو عطش بسیار زیادی برای موفقیت دارد و این چیزی است که او را نسبت به بقیه متمایز می‌کند.  

وی در خصوص ماتیاس ده لیخت، برنده جایزه کوپا 2019 گفت:

    ماتیاس مثل یک هیولا است و سطحی فراتر از بقیه دارد. معنی فیکس بودن در یک تیم بزرگ اروپا در بیست سالگی را می‌دانید؟ او به خاطر مصدومیت کیه لینی، خیلی سریع به ترکیب اصلی تیم رسید و مسئولیت‌های زیادی روی دوش او قرار گرفت و این دیوانه‌کننده است. ده لیخت بهترین خرید جوان ماست و مطمئنم که یکی از بهترین‌های عصر ما خواهد شد.

مدیر یوونتوس درباره حضور کونته در اینتر افزود:

    ابتدا رفتن کونته به اینتر کمی مرا تحت تاثیر قرار داد اما حالا در حال عادت به این مسئله هستم. من همچنان با کونته در ارتباط هستم. سه قهرمانی اول یوونتوس در سال‌های اخیر با او به دست آمد. یوونتوس به کونته بسیار مدیون است و او به عنوان بازیکن و مربی زحمات زیادی برای این باشگاه کشیده است. در حال حاضر شکی در این نیست که اینتر و کونته می‌توانند ما را در مسیر قهرمانی اسکودتو به چالش بکشند و شک ندارم که تا پایان، کار بسیار سختی خواهیم داشت. کونته دوست من است و برای او آرزوی موفقیت دارم، اما نه خیلی زیاد!  
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/197181/پاراتیچی-رونالدو-تمام-شده-مرا-نخندانید-او-قوی-تر-قبل-باز-می-گردد-یوونتوس-کونته-مدیون

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading