بازتاب نیوز

وزارت شهرسازی: هدایت رییس‌جمهور و مکتوب دادستانی کل برای ممنوع‌الخروجی جواد پیکار نرسیده است!

٢٥ جدي ١٣٩٨ خبرنامه

مسوولان در وزارت شهرسازی و اراضی می گویند، تاکنون هدایت رسمی رییس جمهور و مکتوب دادستانی مبنی بر ممنوع الخروج  شدن جواد پیکار، سرپرست این به دست آن ها نرسیده است.

پس از گزارش های رسانه ای در مورد ممنوع الخروج شدن جواد پیکار، سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی، حشمت الله ناصری، سخنگوی این وزارت امروز چهارشنبه(۲۵جدی) به خبرنامه گفت: “تاکنون کدام مکتوبی به طور رسمی از دادستانی کل به وزارت شهرسازی نرسیده و همچنان هدایت کتبی از جانب ریاست جمهوری در خصوص این مسأله صادر نشده است”.

ناصری افزود: “آنچه که ما معلومات داریم، این است که در آینده نزدیک دو حکم از جانب ریاست جمهوری صادر خواهد شد که اولی برای بررسی بعضی از فعالیت های وزارت شهرسازی و اراضی است و دومی در مورد بررسی جایدادهای مقام های عالی رتبه دولتی است.”

این در حالی است، اسنادی که در اختیار رسانه ها قرار گرفته، است نشان می دهد که جواد پیکار، سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی در کنار مقرری‌های خودسر در این وزارت، جایدادها و آپارتمان‌هایی‌ را در ترکیه خریداری کرده است.

در مکتوبی که از سوی دادستانی کل صادر شده، و در اختیار رسانه ها قرار گرفته، آمده است که بر بنیاد دستور رئیس جمهور، سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی تحت پیگرد قرار گیرد و برگه ثبت دارایی‌های او نیز بررسی شود.

در این مکتوب همچنان از مراجع مربوط خواسته شده تا تکمیل‌شدن روند بازرسی، جواد پیکار، سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی را ممنوع‌الخروج اعلام کنند.

لینک اصلی: http://khabarnama.net/blog/2020/01/15/وزارت-شهرسازی-هدایت-رییس‌جمهور-و-مکت/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرنامه

آخرین خبر ها:

Loading