بازتاب نیوز

شینواری: کمیسیون انتخابات همکاری لازم را با کمیسیون شکایات انتخاباتی نداشته است

٢٥ جدي ١٣٩٨ خبرنامه

 مسسولان در کمیسیون شکایات انتخاباتی می گویند که در برخی موارد کمیسیون مستقل انتخابات همکاری لازم را با این کمیسیون نداشته است.

زهره بیان شینواری، رییس کمیسیون شکایات انتخاباتی امروز چهارشنبه(۲۵جدی) در نشستی به منظور تقویت هماهنگی و همکاری میان هر دو کمیسیون گفته است که در برخی موارد کمیسیون مستقل انتخابات همکاری لازم را با کمیسیون شکایات نداشته است.

شینواری افزوده است: “در هماهنگی کامل مطابق پلان پروسه، بازشماری محلات رای دهی در ۲۱ ولایت از اولویت های مهم کاری می باشد که باید هرچه زودتر آغاز گردد.”

حوا علم نورستانی، رئیس کمیسیون مستقل انتخابات نیز در این نشست اطمینان داده است که این کمیسیون از آمادگی کامل جهت انجام روند بازشماری برخوردار است.

نورستانی افزود، مشکلاتی که در زمینه هماهنگی میان دو کمیسیون وجود داشته، رفع شده و هیچ گونه چالشی در خصوص همکاری با کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی وجود ندارد.

این در حالی است که روند رسیدگی به شکایات انتخابات ریاست جمهوری از سوی از سوی کمیسیون شکایات انتخاباتی پایان یافته که بر اساس بیش از ۵ هزار محل رأی دهی به بازشماری رفته است که این بازشماری نیاز به همکاری کمیسیون مستقل انتخابات دارد.

لینک اصلی: http://khabarnama.net/blog/2020/01/15/شینواری-کمیسیون-انتخابات-همکاری-لازم/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرنامه

آخرین خبر ها:

Loading