بازتاب نیوز

باز محمد مبارز و احمد ولی هوتک در کمتر سه ماه دیگر در برابر حریفانشان وارد قفس نبرد می شوند

٢٥ جدي ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

باز محمد مبارز و احمد ولی هوتک در کمتر سه ماه دیگر در برابر حریفانشان وارد قفس نبرد می شوند
مسئول هماهنگ کننده این رقابت طی یک کنفرانس خبری به خبر نگاران گفت که باز محمد مبارز و احمد ولی هوتک تا کمتر از سه ماه دیگر به مصاف حریفانشان می روند.
 
خبرگزاری صدای افغان(آوا) ـ سرویس ورزشی: درمل لاهو مسئول هماهنگ کننده مبارزات به خبرنگاران گفت بازم محمد مبارز به تاریخ (۳آپریل) و احمد ولی هوتک در تاریخ (۱۲ آپریل) ۲۰۲۰ به میدان می روند.
 
در همین حال احمد ولی هوتک گفت: "من در حدود دو سال از رقابت ها دور بودم اما در حال حاضر وقت کافی برای گرفتن آمادگی بیشتر برای این مسابقات دارم."

همچنین بازمحمد مبارز نیز بیان کرد: "امیدوارم زحمت های زیادی که برای این مسابقات کشیده ایم این رقابت به نفع ما باشد".

وی ادامه داد: "این امکان می رود که در این دور مسابقات نیز حریف من بازهم " دنیس" باشد و این یکی از آرزوهای من است که برای بار دوم با دنیس وارد قفس مبارزات شوم".
 
گفتنی است که  مبارز در سازمان ACA و هوتک در فایت نایت گروبل مبارزه خواهند کرد و تا چند روز آینده حریفان این قهرمانان نیز مشخص می گردد.
 
احمد ولی هوتک برای آمادگی بیشتر در این مسابقات تمرینات فشرده خود را در خارج از کشور انجام می دهد همچان مبارز نیز برای تمریناتش قرار است به کشورهای تایلند و روسیه سفر کند.
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/200819/باز-محمد-مبارز-احمد-ولی-هوتک-کمتر-سه-ماه-دیگر-برابر-حریفانشان-وارد-قفس-نبرد-می-شوند

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading