بازتاب نیوز

دختر سرمایه‌دارترین مرد جهان با یک مسلمان ازواج می‌کند؟

٢٦ جدي ١٣٩٨ دويچه وله

جنیفر کاترین گیتس ۲۱ ساله، دختر بیل گیتس مالک مایکروسافت به تازگی تصاویرش را با نایل نصر، مرد مسلمان مصری، در شبکه‌های اجتماعی نشر کرده است. برخی از این تصاویر در فضای دوستانه و عاشقانه و شماری دیگر هنگام گردش و تفریح گرفته شده اند.کاترین گیتس در صفحه اینستاگرام اش نصر را مردی مناسب و برتر نسبت به دیگران توصیف کرده است.

بیشتربخوانید: بیل گیتس امیدوار است پولیو تا سال 2017 محو شود

نایل نصر نیز در صفحه اینستاگرام اش تصاویر مشترک خود با جنیفر را منتشر کرده است و در برخی از تصاویر به ازدواج و آغاز زندگی مشترک نیز اشاره کرده است.

Spanien Madrid Jennifer Gates und Nayel Nassar (Getty Images/S. de Roman)

نایل نصر کیست؟

نایل نصر یک اسپ سوار حرفوی و شهروند اصلی مصر و مسلمان می باشد. مادر و پدر او در حال حاضر در کویت در کار دیزان داخلی خانه‌ها اشتغال دارند. نایل نصر در بخش اقتصاد و مدیریت در ایالات متحده امریکا تحصیل کرده است. مجله فرانسوی «دیلی پاریزبین» نیز در این اواخر گزارش هایی را در باره رابطه و احتمال ازدواج جنیفر کاترین گیتس و نایل نصر نشر کرده است.

ع،ف/ ش،ا/ خ،ح

 • Amazon Chef Jeff Bezos (Getty Images/AFP/E. Dunand)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ صعود به طرف بالا

  جف بیزوس، بنیانگذار آمازون از برکت تغییرات نوسانی ارزش سهام، از بیل گیتس که مدت طولانی ثروتمندترین فرد جهان بود، پیشی گرفته است. ارزش سهام بیزوس در آمازون تنها در سال گذشته تقریبا دو برابر شده است. بیزوس با ثروت تخمینی ۱۱۲ میلیارد دالر اولین فردی است که ریکارد ۱۰۰ میلیاردی را شکسته است.

 • Belgien Brüssel Bill Gates (Getty Images/AFP/E. Dunand)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ بیل گیتس در جایگاه دوم؟

  بیل گیتس ظاهرا پیر و مسن شده است. این امر مطمئنا به موسس مایکروسافت کمک می کند که سراشیبی ها و نشیب ها را بپذیرد و با آن سازگار شود. بیل گیتس ثروت اش را به ۹۰ میلیارد دالر افزایش داده است. اما افزایش دارایی های بیزوس سریعتر بوده است. در ضمن بیل گیتس می خواهد برای سه فرزندش تنها ده میلیارد دالر به ارث بگذارد.

 • Warren Buffett Karikatur auf Coca Cola Dose (picture-alliance/dpa/Imaginechina/Z. Min)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ ایده کسب و کار از دوران کودکی

  وارن بافت که یک سرمایه گذار بزرگ است، با ۸۴ میلیون دارایی در جایگاه سوم قرار گرفته است. او حتی در دوران کودکی کسب و کار می کرد. او روزنامه پخش می کرد، توپ های مستعمل گلف و حتی موتر می فروخت. او در یازده سالگی سه سهم اول خود را خریده بود. اما مکتب تجارتی هاروارد درخواست اش را رد کرد. سوپر مارکیت ها در چین کوکا کولا را با تصویر "بافت" تبلیغ می کنند. حالا او شریک شرکت کوکا کولا است.

 • Louis Vuitton Moet Hennessy Präsident - Bernard Arnault (picture-alliance/dpa/Sputnik/E. Odinokov)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ ثروتمندترین مرد فرانسوی

  سه ثروتمندترین مرد جهان امریکایی اند. ثروتمندترین فرد غیرامریکایی، برنارد آرنو فرانسوی با ثروت تخمینی ۷۲ میلیارد دالر است. این تاجر و کارآفرین نه تنها به جمع آوری کلکسیون های هنری علاقه دارد و یک شرکت شراب سازی را اداره می کند، بلکه همچنان به عنوان یک پیانیست نیز شناخته می شود.

 • USA - Alice Walton (Imago/Zuma Press/)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ ثروتمندترین خانواده امریکایی

  اگر به دنبال یافتن ثروتمندترین زن جهان هستید، باید به سراغ رده شانزدهم بروید. الیس والتون، دارایی بالغ بر ۴۶ میلیارد دالر دارد. او کوچکترین دختر سم والتون، بنیانگذار شرکت "وال مارت" است که پس از مرگ پدر، بخش هایی از این شرکت زنجیره یی را به ارث برده است. در حال حاضر تمام خانواده والتون صاحب حدود نیمی از سهام "وال مارت" هستند. با ثروت مجموعی ۱۷۳ میلیارد دار، آنها ثروتمندترین خانواده امریکایی اند.

 • Bildergalerie Aldi - Karl Albrecht Spiritousen und Lebensmittel 1930 (ALDI Einkauf GmbH & Co. oHG via Getty Images)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ ثروتمندترین آلمانی

  ثروتمندترین آلمانی ها با دارایی ۳۰ میلیارد دالر، کارل آلبرشت جونیور و خواهرش بیاته هیستر، وارثین سوپر مارکیت زنجیره یی «الدی زود» اند. تیو آلبرشت، پسر دیگر خانواده آلبرشت مالک شرکت زنجیره یی «الدی نورد» نسبت به دیگر فرزندان پدرش تنها کمی "فقیرتر" است. شرکت الدی هم اکنون هزاران شعبه در آلمان و بعضی کشورهای دیگر جهان دارد.

 • Wiesbaden - Susanne Klatten und Ehemann Jan Klatten beim Ball des Sports 2013 (picture-alliance/dpa/A. Dedert)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ پول خوشبختی می آورد!

  سوزانه کلاتن، با ۲۵ میلیارد دالر ثروتمندترین زن آلمانی است که در این تصویر با همسرش جان کلاتن دیده می شود. او چهارمین فرد ثروتمند در آلمان است. او این ثروت را به طور کلی به ارث برده است. سوزانه کلاتن دختر هربرت کوانت، پس از مرگ پدرش در سال ۱۹۸۲ با مادر و برادرش اشتفن، وارث دارایی پدر از جمله سهم او از شرکت موترسازی "بی ام وی" شدند.

 • Screenshot Screenshot Instagram/alexandraandresen
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ جوان و ثروتمند

  تنها ۶۳ تن از بیش از ۲۲۰۰ میلیاردر امسال کمتر از چهل سال سن دارند. مارک زاکربرگ ۳۳ ساله، موسس فیس بوک با ۷۱ میلیارد دالر دارایی اش این میانگین را کاهش می دهد. البته جوانترین میلیاردها در جهان دو خواهر، الکساندرا اندرسن ۲۱ ساله و کاتارینای ۲۲ ساله از کشور ناروی اند. پدرشان یوهان (سمت چپ تصویر) قسمتی از سهام شرکت "فرد هولدینگ" را در اختیار آنها گذاشته است که امروز ارزش آن ۱.۴ میلیارد دالر است.

 • Donald Trump Pressestatement (picture-alliance/AP/A. Harnik)
  تصویر: ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی اند؟ دونالد ترامپ؟

  جایگاه دونالد ترامپ، رئیس جمهور و میلیاردر امریکایی کجاست؟ از زمان ورودش به کاخ ریاست جمهوری او به جایگاه ۲۰۰ نزول کرده است. ثروت اش ۴۰۰ میلیون دالر کمتر شده است و به ۳.۱ میلیارد دالر رسیده است. رئیس جمهور در کارهای تجارتی مداخله کرده نمی تواند. تا زمانی که او در کاخ سفید حضور دارد، دو پسر بزرگش شرکت های بزرگ او را اداره می کنند تا از تضاد منافع جلوگیری شود. نویسنده: کریستوف هسلباخ/ پ.ع / ع ف


لینک اصلی: https://www.dw.com/fa-af/دختر-سرمایهدارترین-مرد-جهان-با-یک-مسلمان-ازواج-میکند/a-52027211?maca=dar-rss-dar-all-1481-rdf

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از دويچه وله

آخرین خبر ها:

Loading