بازتاب نیوز

رکوردی جدید برای ابراهیموویچ به لطف پیروزی میلان

٣٠ جدي ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

رکوردی جدید برای ابراهیموویچ به لطف پیروزی میلان
 تیم فوتبال میلان روز گذشته (یکشنبه) در دیداری خانگی از هفته بیستم سری A مقابل اودینزه به برتری رسید.

زلاتان ابراهیموویچ ستاره سویدنی  روسونری که به تازگی به این تیم برگشته این بار نتوانست برای تیمش گلزنی کند اما پیروزی لحظه آخر قرمزومشکی‌پوشان شهر میلان، باعث ثبت یک رکورد در کارنامه او شد.
  پیروزی 3 بر 2 میلان مقابل اودینزه، زلاتان را به رکورددار بهترین ضریب کسب پیروزی در سری A به نسبت تعداد بازی‌هایش در این رقابت‌ها تبدیل کرد.

از فصل 95-1994 به بعد هرگز بازیکنی نبوده که صدو پنجاهمین پیروزی‌اش در سری A با تعداد بازی‌هایی کمتر از بازی‌های ابراهیموویچ در این لیگ رقم خورده باشد. زلاتان با احتساب دوره نخست حضورش در میلان (2010 تا 2012) و پیش از آن در بازی در تیم‌های یوونتوس و اینتر، تا کنون 222 بازی در سری A انجام داده و موفق به کسب 150 پیروزی شده است.

ابراهیموویچ 38 ساله روز گذشته تنها سومین بازی‌اش را در دوره دوم حضورش در میلان انجام داد اما او نتوانست سهمی در سه گل تیمش داشته باشد چون دو تای آنها توسط آنته ربیچ و دیگری به وسیله تئو هرناندس به ثمر رسید تا سومین برد متوالی میلان در تمامی رقابت‌ها رقم بخورد.

ایبرا در تمام ادوار حضورش در سری A با تیم‌های مختلف، موفق به کسب 7 مقام قهرمانی شده است. او در این مدت 150 پیروزی کسب کرده است، همان تعداد بردی که استبان کامبیاسو ستاره آرجانتاینی  سابق اینتر در 230 بازی و لورنزو اینسینیه هافبک ایتالیایی ناپولی در 232 بازی کسب کرده‌اند.

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/201295/رکوردی-جدید-ابراهیموویچ-لطف-پیروزی-میلان

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading