بازتاب نیوز

محاکمه یک مرد آلمانی به اتهام صدها مورد سوء‌استفاده جنسی از کودکان

٣٠ جدي ١٣٩٨ دويچه وله

روند محاکمه این رهبر سابق پیشاهنگ پروستانت در آلمان در یک محکمه محلی در شهر فرایبورگ ایالت بادن ورتمبرگ آغاز شد. او متهم است که بین سال‌های  ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ چهار پسر زیر سن را صدها بار مورد سوءاستفاده جنسی قرار داده است. قرار است روند بررسی دوسیه او هفت روز طول بکشد. سارنوال موظف، ۶۷۶ اتهام سوءاستفاده جنسی علیه این مرد ارائه کرده است كه محکمه جوانان تنها اجازه رسیدگی به ۳۳۰ مورد آن را داد.

چهار تن از قربانیان در زمان سوء استفاده بین ۷ تا ۱۴ ساله بوده اند. 

دو تن از این پسران در سنین ۷ و ۸ سالگی به عنوان اعضای یک گروه پیشاهنگ با فرد متهم در تماس بوده اند. این مرد ۴۲ ساله آلمانی جدا از وقفه سه ساله از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۱ هدایت این گروه را بر عهده داشت.

این رهبر سابق پیشاهنگ پروتستانت متهم به  ۱۳۱ مورد سوءاستفاده جنسی از کودک هفت ساله و ۱۴ بار سوء استفاده جنسی از کودک هشت ساله شده است.

گفته می شود که وی همچنین بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷، حدود ۵۴۹ بار از پسر ۱۱ ساله سوء‌استفاده کرده است. محکمه فاش نکرد که این دو چگونه در ابتدا با هم در تماس بوده اند.

چهارمین قربانی در سال ۲۰۱۷ هنگامی که ۸ ساله بود، در یک کمپ در نزدیکی فرایبورگ با متهم در تماس بود.

این مرد پیش از این نیز متهم به سوء‌استفاده ‌جنسی از کودکان در یک قضیه دیگر بود، اما یک محکمه جزایی در سال ۲۰۰۷ به دلیل نبود مدارک او را تبرئه کرد.

kp/rt/na/af (AFP, epd)

لینک اصلی: https://www.dw.com/fa-af/محاکمه-یک-مرد-آلمانی-به-اتهام-صدها-مورد-سوءاستفاده-جنسی-از-کودکان/a-52072974?maca=dar-rss-dar-all-1481-rdf

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از دويچه وله

آخرین خبر ها:

Loading