بازتاب نیوز

گتوسو پس از پیروزی مقابل یوونتوس: فکرم هنوز درگیر باخت به فیورنتیناست/ گل رونالدو عصبانی‌ام کرد

٧ دلو ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

گتوسو پس از پیروزی مقابل یوونتوس: فکرم هنوز درگیر باخت به فیورنتیناست/ گل رونالدو عصبانی‌ام کرد
جنارو گتوسو سرمربی تیم فوتبال ناپولی شب گذشته (یکشنبه) دستاورد مهمی کسب کرد چرا که شاگردانش موفق شدند در دیداری خانگی یوونتوس صدرنشین را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند.

این دومین پیروزی مهم ناپولی پس از پیروزی‌اش مقابل لاتزیو در جام حذفی ایتالیا بود که کمی به وضعیت آبی‌پوشان سن‌پائولو سروسامان داد و از انتقاداتی که از او به خاطر سه باخت در 4 بازی نخستش در ناپولی صورت می‌گرفت کاست. چیزی که برد ناپولی را ارزشمندتر جلوه می‌داد، قدرت این تیم برای مهار بانوی پیر بود تا جایی که بیانکونری به ندرت توانست یک شوت به سمت چارچوب دروازه حریف شلیک کند.

گتوسو پس از رقم خوردن اولین برد خانگی تیمش از ماه اکتبر به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من امشب  به خانه می‌روم در حالی که هنوز فکرم درگیر باخت به فیورنتینا است، چون هنوز در شوک آن باخت هستم. ما دو تیم خوب را پشت سر هم شکست دادیم که این اتفاق خوبی است اما هنوز هم مشکل داریم. راهی طولانی برای بازگشت به شرایط ایده‌آل در پیش داریم و باید به تلاش‌های‌مان ادامه دهیم.

گتوسو افزود: به بازیکنانم به خاطر کاری که در این هفت روز اخیر انجام داده‌اند، تبریک می‌گویم اما ما باید با همین روند به کارمان ادامه دهیم و تسلیم نشویم. لازم است که 24 ساعته روی ناپولی تمرکز کنیم. امشب در زمینه تملک توپ عملکرد خوبی نداشتیم اما در پوشش دادن یکدیگر و بستن راه‌های پاسکاری میان بازیکنان یوونتوس خوب کار کردیم. گل رونالدو مرا عصبانی کرد چون ما اجازه نداریم در چنین مقطعی از بازی دچار لغزش شویم. مردم دو سه هفته پیش می‌گفتند که الکس مرت (دروازه‌بان ناپولی) در بازی با پا ضعیف است اما او امشب نشان داد که در این زمینه هم توانایی‌هایی دارد. از زمانی که من آمده‌ام ناپولی گل‌های زیادی نخورده و آنهایی هم که دریافت کرده بیشتر حاصل اشتباهات فردی بوده‌اند. من دوست دارم که تیمم حفظ توپ کند اما نه فقط برای اینکه توپ را نگه داشته باشد بلکه برای فشار آوردن به حریف. در حال حاضر اجازه نداریم در حملات پرتعداد ظاهر شویم، چون تیم‌مان به اندازه کافی تعادل ندارد.

سرمربی ناپولی در پایان عنوان کرد: زمان زیادی از آمدن من به ناپولی نمی‌گذرد اما به نظر می‌رسد که این تیم کمی گرایش‌های مازوخیستی دارد، چون با برخی رفتار‌ها و اقداماتش به خود ضربه می‌زند. ما گاهی اوقات هو و مورد توهین واقع می‌شدیم که هواداران حق هم داشتند اما الان خودمان باید وضعیت را تغییر دهیم. هنوز هیچ کاری انجام نشده است پس باید این روند را ادامه دهیم. من هنوز از روبه‌روراه شدن اوضاع تیمم اطمینان ندارم. باید بدون غرور به کارمان ادامه دهیم.
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/201996/گتوسو-پیروزی-مقابل-یوونتوس-فکرم-هنوز-درگیر-باخت-فیورنتیناست-گل-رونالدو-عصبانی-ام

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading