بازتاب نیوز

مدیر مبارزه با مواد مخدر فرماندهی پولیس کابل به ۱۷سال زندان محکوم شد

٢٤ دلو ١٣٩٨ خبرنامه

دادستانی کل می گوید که سه تن از مقام‌های پولیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی پولیس کابل به شمول مدیر مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی به ۱٫۵ تا ۱۷ سال زندان محکوم به مجازات شدند.
جمشید رسولی، سخنگوی دادستانی کل با بیان این خبر در توییتر اش نگاشته است: “منسوبین فرماندهی پولیس کابل که چندی قبل به اتهام قاچاق مواد مخدر بازداشت شده بودند، سه تن آن ها روز گذشته پس از تحقیقات دادستانی، هر یک میان محمد، آمر مبارزه با مواد مخدر پولیس کابل به مدت ۱۷ سال و سه ماه، لمر ۷ سال و شش ماه، نورالدین و محمد عیسی به یک سال و شش شش ماه زندان محکوم شدند”.


رسولی افزوده که همچنان دادگاه شمس الرحمن مشهور به “شمک”، قاچاقبر مواد مخدر و توزیع کننده پرچون مواد مخدر در شهر کابل را نیز که با این فرماندهان پولیس همکار بود، محکوم به مجازات کرده است.
این در حالی است که نصرت رحیمی، سخن‌گوی وزارت داخله روز پنج‌شنبه(۱۷ دلو) در یک نشست خبری در کابل گفته بود که شش مقام ارشد پولیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی پولیس کابل به اتهام قاچاق مواد مخدر بازداشت شده اند.
پس از افشای نقش این مسوولان ارشد مبارزه با قاچاق مواد مخدر فرماندهی پولیس کابل در قاچاق مواد مخدر، آلیس ویلز، معاون وزارت خارجه امریکا در امور آسیای مرکزی و جنوبی خواهان تطبیق قانون بر این افراد شده بود.

لینک اصلی: http://khabarnama.net/blog/2020/02/13/مدیر-مبارزه-با-مواد-مخدر-فرماندهی-پولی-2/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرنامه

آخرین خبر ها:

Loading