بازتاب نیوز

اشرف غنی پس از اعلام نتایج: رقابت‌ها پایان یافته و لحظه همکاری فرا رسیده است

٢٩ دلو ١٣٩٨ خبرگزاری تسنیم

- اخبار بین الملل -

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «محمد اشرف غنی» در نخستین سخنرانی خود پس نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اظهارداشت: انتخابات پایان یافته و هیچ کس را به چشم رقیب، مخالف و حریف نمی‌بینم، لحظه همکاری فرا رسیده است.

وی افزود: ما در افغانستان صلح همیشگی می‌خواهیم و تمام شهروندان این کشور شریک در اقتدار ملی و تحکیم قانون اساسی هستند.

رئیس جمهور افغانستان گفت که آغوش جمهوری اسلامی افغانستان به روی تمام کسانی که به این نظامی اسلامی باور دارند باز است و حکومت نیز امانت ملت است.

اشرف غنی درباره مذاکرات صلح با طالبان نیز خاطرنشان کرد که نتایج مذاکرات روشن است، جامعه کثرت‌گرا در افغانستان، طالبان را جذب خواهد کرد.

«حوا علم نورستانی» رئیس کمیسیون انتخابات افغانستان عصر امروز اعلام کرد که بر اساس نتایج نهایی، اشرف غنی برنده انتخابات ریاست جمهوری این کشور شده است.

نتایج نهایی انتخابات افغانستان؛ اشرف غنی رئیس جمهور شداختصاصی| نتایج نهایی انتخابات افغانستان تا ساعتی دیگر اعلام می‌شود +لیست کابینه احتمالی اشرف‌غنیعبدالله: تنها نتیجه مشروع انتخابات افغانستان برای ما پذیرفتنی است

نتهای پیام/.

لینک اصلی: https://www.tasnimnews.com/fa/news/1398/11/29/2205788/اشرف-غنی-پس-از-اعلام-نتایج-رقابت-ها-پایان-یافته-و-لحظه-همکاری-فرا-رسیده-است

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری تسنیم

آخرین خبر ها:

Loading