بازتاب نیوز

واکنش بکام به شایعه خرید مسی و رونالدو

١٠ حوت ١٣٩٨ صدای افغان - آوا

واکنش بکام به شایعه خرید مسی و رونالدو
ستاره بزرگ اسبق فوتبال انگلستان که اکنون به باشگاهداری روی آورده، به شایعه جذب لیونل مسی و کریستیانو رونالدو واکنش نشان داد.

در اخباری که در هفته های اخیر گزارش شد، این نکته به گوش رسید که باشگاه فوتبال اینترمیامی با لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، دو ابرستاره فوتبال جهان که در بارسلونا و یوونتوس حضور دارند، تماس گرفته است.

رسانه ها گزارش کردند تیم آمریکایی که توسط دیوید بکام، کاپیتان اسبق «سه شیرها» (تیم انگلیس) مدیریت می شود، خواهان به خدمت گیری این دو فوق ستاره است.

به همین خاطر وی به این شایعات واکنش نشان داد و در برنامه تلویزیونی «تونایت شو» در این باره به طور مفصل صحبت کرد.

وی گفت: ما در میامی امکانات بزرگی داریم. امکان تماس با بازیکنان مختلف و زیادی را داریم که بتوانند در صورت امکان به تیم وارد شوند. مسلم است که هر مالک باشگاهی مایل است بهترین بازیکنان را داشته باشد. اگر این امکان را داشته باشیم که بازیکنانی مثل کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی را که از بازی هر دو حیرت می کنم، به خدمت گیریم، مسلم است که موهبتی بس بزرگ برای ما خواهد بود.

بکام افزود: اما در شرایط کنونی شمار زیادی از بازیکنان را در اختیار داریم. بازیکنان جوان زیادی در خدمت داریم و همینطور چند فوتبالیست با تجربه در کادر ما هستند.یکی از چیزهای که از سرآلکس فرگوسن، مربی بزرگم در گذشته یاد گرفتم این بود که می گفت کسی را به تیم بیاورید که از هر جهت مناسب باشگاه باشد. بحث این نیست که نام های بزرگ یا شخصیت های بزرگ یا حتی بازیکنان بزرگ آورده شوند. بلکه موضوع این است که بازیکنانی که به بهترین شکل به درد تیم بخورند و با آن جور باشند.

عضو پیشین منچستریونایتد و رئال مادرید تصریح کرد: پس بازیکنانی را به خدمت می گیریم که اینگونه باشند.

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/204487/واکنش-بکام-شایعه-خرید-مسی-رونالدو

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading