بازتاب نیوز

سرخیو راموس: از طریق یونیسف برای بیمارستان ها تجهیزات پزشکی فراهم می کنیم؛ فوتبال در حال حاضر کمترین اهمیت را دارد

٦ حمل ١٣٩٩ صدای افغان - آوا

سرخیو راموس: از طریق یونیسف برای بیمارستان ها تجهیزات پزشکی فراهم می کنیم؛ فوتبال در حال حاضر کمترین اهمیت را دارد
کاپیتان تیم رئال مادرید اعلام کرد که همراه با هم تیمی هایش و باشگاه، از لحاظ مالی برای تقویت تجهیزات بیمارستان ها و لوازم پزشکی کمک می کنند.

 راموس به El Hormiguero گفت:من سفیر یونیسف هستم و از طریق آنها کار هایی برای کمک انجام داده ام. یونیسف متعهد شده تا تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها فراهم کند و روز جمعه این کمک ها از راه خواهند رسید. ما کمک مهمی کرده ایم و همه هم تیمی های من و باشگاه با یونیسف همکاری کرده اند. همگی باید کمک کنیم.

باشگاه این مسئله را از روز اول خیلی جدی گرفته و ما را برای قرنطینه به خانه فرستاد. سپس برنامه تمرینی، برنامه غذایی و روال استراحت ما را فرستادند. فوتبال و اینکه چه زمان مسابقات از سر گرفته می شود در حال حاضر اولویت نیست و کمترین اهمیت را دارد.

راموس در مورد برنامه های روزمره اش در قرنطینه خانگی هم گفت:
کوچکترین و بزرگترین فرزندم گاهی اوقات وقتی سعی می کنیم آنها را به رختخواب بفرستیم ما را دیوانه می کنند [به شوخی]. ما در مورد جدی بودن اوضاع به فرزند بزرگترم توضیح می دهیم و او را آماده می کنیم. در ابتدا کمی شبیه تعطیلات به نظر می رسید، روال معمول آنها کمی تغییر کرد و در تخت ما و کنار ما می خوابیدند؛ اما حالا با گذشت روز ها، کم کم اتفاقاتی که در جریان است را به آنها آموزش می دهیم.

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/206149/سرخیو-راموس-طریق-یونیسف-بیمارستان-تجهیزات-پزشکی-فراهم-می-کنیم-فوتبال-حال-حاضر-کمترین-اهم%D

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading