بازتاب نیوز

یک‌ مرد در امریکا یک میلیون دالر یافت و آنرا به پولیس تسلیم کرد

٣ جوزا ١٣٩٩ روزنامه اقتصادی وادصم

یک مرد همراه با خانواده خود در هنگام عبور از جاده در امریکا یک میلیون دالر پیدا کرد و آنرا دوباره به پولیس تسلیم‌ نمود.

این خانوادهٔ امریکایی که در ایالت ویرجینیا امریکا زندگی میکنند به تاریخ ۱۶ ماه می به دلیل محدودیت های رفت و آمد، در خانه خسته شدند و تصمیم میگیرند تا برای گردش با موتر در اطراف شهر بیرون بروند. 

دقایقی بعد از رانندگی در مسیر یک جاده خلوت در ناحیهٔ کارولین این ایالت، دو بکس را در نزدیک جاده پیدا میکنند و به این فکر که شاید این دو بکس را کسی دور انداخته باشد، آنرا داخل موتر مانده تا به دیگر راننده کاه مزاحمت نشود. سپس دیفید پدر و ایمیلی مادر این خانواده این بکس ها را در موتر گذاشته و برای خریداری میروند.

دیفید و ایمیلی همراه با فرزندانش هنگام برگشت به خانه، یکجا با خریطه های سودا، این دو بکس را نیز به خانه انتقال می‌دهند تا ببینند داخل این بکس ها چیست. فاکس نیوز نگاشته است که دیفید در داخل بکس خریطه های کوچک پلاستیکی را می بیند كه در آن پول به شکل لوله جابجا شده است.

زن و شوهر دفعتا به پولیس زنگ زده و جریان را حکایت میکنند.  بعدا پولیس به خانه این خانواده آمده و پس از شمارش دریافتند که این دو بکس حاوی یک میلیون دالر پول نقد است.

سکات موسر، آمر پولیس ناحیه کارولین به فاکس نیوز گفت که عمل این خانواده سزاوار پاداش است. آنها مقدار زیاد پول کسی را نجات دادند. به گفته پولیس اگر مالک این پول پیدا شد باید برای این خانواده به خاطر صداقت و تلاش شان پاداش بدهد.

لینک اصلی: https://dari.wadsam.com/mard-amerikaye-yak-million-dollar-ra-yaft-wa-aanra-ba-police-tasleem-kard-7272/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از روزنامه اقتصادی وادصم

آخرین خبر ها:

Loading