بازتاب نیوز

اندرابی: طالبان اگر صلح کنند صلح می‌کنیم و اگر جنگ کنند می‌جنگیم

٥ جوزا ١٣٩٩ اسپوتنیک

به گزارش اسپوتنیک، مسعود اندرابی، سرپرست وزارت امور داخله   دیروز روز گذشته در در دیدار با قطعات خاص پولیس مستقر در ولایت لوگر و کابل، به تلاش نیروهای امنیتی و دفاعی برای محافظت از مردم تاکید ورزید.

استقبال طالبان از رهایی زندانیان این گروه توسط حکومت افغانستان
استقبال طالبان از رهایی زندانیان این گروه توسط حکومت افغانستان

آقای اندرابی خطاب به طالبان گفت: "اگر شما صلح می‌خواهید ما صلح می‌کنیم و اگر جنگ می‌خواهید «دا گز دا میدان» نیروهای دفاعی و امنیتی در هر حالت به دفاع و محافظت از مردم افغانستان آماده اند".

او تاکید کرد که مردم افغانستان صلح می‌خواهند و نیروهای امنیتی آن را رعایت می‌کنند و اگر دشمنان مردم افغانستان جنگ می‌کنند، نیروهای امنیتی نیز در برابر آنها مقابله می‌کنند.

به گفته او، نیروهای امنیتی همانند سال گذشته، در دفاع از تاسیسات عامه و مردم ملکی جواب قاطع به طالبان خواهند داد.

این در حالی است که طالبان در روزهای عید آتش بس اعلام کرده و رییس جمهور غنی ضمن تاکید بر رعایت آتش‌بس از سوی نیروهای امنیتی گفته که برای حسن نیت 2 هزار طالب دیگر را نیز از زندان رها می‌کند.

لینک اصلی: https://af.sputniknews.com/afghan/202005255211260-اندرابی-طالبان-اگر-صلح-کنند-صلح-میکنیم-و-اگر-جنگ-کنند-میجنگیم/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از اسپوتنیک

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0