بازتاب نیوز

مارکت صرافی هرات از فردا دوباره آغاز به کار خواهد کرد

١١ جوزا ١٣٩٩ صدای افغان - آوا

مارکت صرافی هرات از فردا دوباره آغاز به کار خواهد کرد
رئیس اتحادیه صرافان هرات می‌گوید که بعد از دو روز اعتصاب کاری این صرافان، مسئولان در این ولایت وعده دادند تا در بخش امنیت آنان همکاری کنند به همین دلیل از فردا (دوشنبه) مارکت صرافی هرات دوباره گشوده خواهد شد.
 
خبرگزاری صدای افغان(آوا)-هرات: بهاالدین رحیمی معاون شورای سراسری صرافان افغانستان و رئیس اتحادیه صرافان هرات گفته است که به دلیل اختطاف احمد سخاوت و محمدرضا میری دو صراف هراتی از روز شنبه، مارکت صرافی هرات به نشانه اعتراض، مسدود بود.
 
او گفته که در این مدت مسئولان ولایت هرات از جمله والی، فرمانده پولیس و رئیس شورای ولایتی این ولایت در صحبت با آنان، وعده داده است تا در زمینه تامین امنیت صرافان و رفع مشکلات آنان همکاری نمایند.
 
رحیمی گفته که به همین دلیل اعضای اتحادیه صرافان هرات فیصله کرده تا برای جلوگیری از بی‌ثباتی در بازار تجارتی هرات و رفع نیازمندی مردم، از اعتصاب کاری دست بکشند و از فردا (دوشنبه) مارکت صرافی این ولایت آغاز به کار کند.
 
این در حالیست که اتحادیه صرافان هرات در اعتراض به ربوده شدن دو صراف از روز شنبه دست به اعتصاب کاری زدنده بودند، آنان می‌گویند که بی‌توجهی حکومت به تامین امنیت صرافان، تبعات بدی را به دنبال خواهد داشت.

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/211131/مارکت-صرافی-هرات-فردا-دوباره-آغاز-کار-خواهد

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading