بازتاب نیوز

بزرگ‌راه مرگ‌بار هرات – ادرسکن؛ دو رویداد ترافیکی، پنج کشته و ۱۰ زخمی در یک روز

١٢ جوزا ١٣٩٩ روزنامه هشت صبح

۸صبح، هرات: مقام‌های محلی هرات می‌گویند که در پی یک رویداد ترافیکی در این ولایت، چهار تن کشته و هفت تن دیگر زخمی شده‌اند. جیلانی فرهاد، سخنگوی والی هرات، در صحبت با روزنامه ۸صبح می‌گوید این رویداد پس از چاشت روز دوشنبه، دوازدهم جوزا، در منطقه‌ی «پل رودگز» ولسوالی ادرسکن رخ داده است.

بر اساس معلومات ارایه شده از سوی مقام‌های محلی ولسوالی ادرسکن هرات، یک موتر باربری نوع «مازدا» با موتر نوع «خاور» برخورد کرده و در نتیجه، از هردو موتر چهار تن کشته و هفت تن زخمی شده‌اند.

مقام‌های صحی هرات می‌گویند که اجساد و زخمیان این رویداد، از محل حادثه به شهر هرات انتقال‌ یافته و در میان قربانیان، زنان و کودکان نیز شامل‌اند.

داکتر عارف جلالی، سرطبیب شفاخانه‌ی حوزه‌ای هرات، به روزنامه ۸صبح می‌گوید که زخمیان رویداد برای درمان به این مرکز درمانی انتقال‌ یافته‌اند و وضعیت صحی برخی از آن‌ها وخیم است.

پیش از چاشت روز دوشنبه، دوازدهم جوزا، نیز در پی واژگون شدن یک موتر مربوط به نظامیان ارتش ملی، در مسیر بزرگ‌راه هرات – ادرسکن، یک سرباز ارتش کشته و سه تن دیگر زخمی شدند. مقام‌های محلی هرات واژگون شدن این موتر را می‌پذیرند.

طی چهار روز اخیر، این چهارمین رویداد مرگ‌بار ترافیکی است که در بزرگ‌راه‌های مربوط به ولایت هرات رخ می‌دهد. در سه رویداد دیگر که روز جمعه، شنبه‌شب و صبح روز دوشنبه در بزرگ‌راه‌های هرات – قندهار و هرات –  تورغندی  رخ داد، ۱۳ تن کشته و شش تن دیگر زخمی شدند.

لینک اصلی: https://8am.af/health-workers-are-beaten-by-the-packages-of-a-corona-victim-doctors-at-mohammad-ali-jinnah-hospital-went-on-strike-2/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از روزنامه هشت صبح

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0