بازتاب نیوز

انفجار در غزنی دو کشته و دو زخمی بر جا گذاشت

١٢ جوزا ١٣٩٩ اسپوتنیک

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اطلاعات روز، شاه‌محمود آرین، سخن‌گوی فرماندهی پولیس پکتیکا به روزنامه اطلاعات روز گفت که این رویداد پس از چاشت امروز (دوشنبه، 12 جوزا) در روستای نظرخان، ولسوالی اندر- غزنی رخ داده است.

به گفته‌ی آقای آرین در این رویداد دو غیرنظامی دیگر نیز زخمی شده‌اند. غیرنظامیان هم‌اکنون به شفاخانه‌ی ولایتی پکتیکا در شهر شرن، مرکز این ولایت منقل شده‌اند.

جان باختن سه تن در نتیجه لغزش کوه در ولسوالی مالستان غزنی
جان باختن سه تن در نتیجه لغزش کوه در ولسوالی مالستان غزنی

او افزود که کشته‌شدگان و زخمیان این رویداد از ساکنان شهر شرن بوده‌اند. همچنان یکی از افراد کشته‌شده محصل دانشگاه شیخ زاید، ولایت خوست بوده است.

سخن‌گوی فرماندهی پولیس پکتیکا توضیح داد که این رویداد ناشی از برخورد موتر حامل این افراد با یک حلقه ماین کنارجاده‌ای بوده است. براساس گفته‌های او، این موتر از شهر غزنی به طرف شهر شرن در حرکت بوده است.

تاکنون مسئولیت این رویداد را شخص و یا گروهی به عهده نگرفته است. اما در اکثر نقاط ولایت‌های غزنی و پکتیکا در جنوب کشور جنگ‌جویان گروه طالبان حضور و فعالیت دارند.

لینک اصلی: https://af.sputniknews.com/afghan/202006015241834-انفجار-در-غزنی-دو-کشته-و-دو-زخمی-بر-جا-گذاشت/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از اسپوتنیک

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0