Baztab News

کلوپ: صلاح عاشق گل زدن است

18 Mar 2018 Yash News

خبرگزاری یاش: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی ۵-۰ تیمش مقابل واتفورد، محمد صلاح، ستاره مصری تیمش را مورد ستایش قرار داد.

صلاح در دیدار شنبه شب (۲۶ حوت) تیمش ۴ گل زد تا تعداد گل‌هایش در رقابت‌های این فصل لیگ برتر را به ۲۸ برساند و با ۴ گل بیشتر از هری کین، مهاجم مصدوم تاتنهام، به تنهایی در صدر جدول بهترین گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد.

 کلوپ به خبرنگاران گفت: «این نتیجه بسیار راضی کننده بود. این دیدار واقعا می‌توانست دشوار باشد.  ما می‌دانستیم که از اولین دقیقه تا ثانیه آخر باید تمرکزمان را حفظ می‌کردیم و بیشتر از ۱۰۰ درصد توان‌مان عمل می‌کردیم. گل‌هایی که به ثمر رساندیم، بسیار فوق‌العاده بود و بازیکنان من دست از تلاش برای زدن گل‌های بیشتر برنداشتند. فوتبال باید این‌طور باشد. من واقعا از عملکرد بازیکنانم راضی هستم».

او همچنین در مورد عملکرد صلاح گفت: «او عاشق گل زدن است. صادقانه بگویم او پسر فوق‌العاده‌ای است».

 لیورپول باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل منچسترسیتی قرار بگیرد و کلوپ تأیید کرد که بی‌صبرانه منتظر این دیدار است.

 او افزود: «منچسترسیتی می‌داند بازی آسانی نخواهد بود. برای هواداران فوتبال، این دو دیدار فوق‌العاده خواهد بود. هیچ تیمی اتوبوس پارک نمی‌کند و هر دو تیم حمله می‌کنند».

برچسپلیورپول محمد صلاح یورگن کلوپ

Original Link: https://yash.news/?p=9268

Open Original News

More from Yash News

Latest News:

Loading