بازتاب نیوز

جلوگیری از انفجار ماین و کشف مهمات جنگی طالبان

١٠ سرطان ١٣٩٩ آژانس افغان خبر

وزارت امور داخله کشور می‌گوید که نیروهای امنیتی ضمن جلوگیری از انفجار چهار حلقه ماین در غزنی، یک ذخیره گاه مهمات جنگی تروریستان طالب را از فاریاب کشف کردند.

به گزارش افغان نیوز: در اعلامیه این وزارت که امروز سه شنبه(10، سرطان) منتشر شده، آمده است که منسوبین پولیس قوماندانی امنیه ولایت غزنی، سه حلقه ماین تروریستان طالب را که به هدف آماج قرار دادن افراد ملکی در مربوطات ناحیه سوم مرکز این ولایت جاسازی گردیده بود، کشف و از انفجار آن جلوگیری نمودند.

در همین حال، اعلامیه افزوده است که منسوبین قطعات خاص پولیس، یک حلقه ماین را از مربوطات ولسوالی محمدآغه ولایت لوگر کشف و خنثی کردند.

همچنان وزارت داخله تصریح نموده که در پی یک عملیات نیروهای پولیس قوماندانی امنیه ولایت فاریاب، یک ذخیره‌گاه مهمات جنگی تروریستان طالب از مربوطات ولسوالی قیصار کشف و ضبط گردیده است.

این درحالی است که سخن‌گوی دفتر شورای امنیت ملی کشور می‌گوید که طالبان پس از پایان هفته کاهش خشونت، به طور متوسط روزانه ۴۴ حمله انجام داده و ۲۴ غیر نظامی را کشته و یا زخمی کرده‌اند.

لینک اصلی: http://afghannews.af/جلوگیری-از-انفجار-ماین-و-کشف-مهمات-جنگی-طالبان

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از آژانس افغان خبر

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0