بازتاب نیوز

حساب کاربری ترامپ در یکی از شبکه‌های اجتماعی مسدود شد

١٠ سرطان ١٣٩٩ صدای افغان - آوا

حساب کاربری ترامپ در یکی از شبکه‌های اجتماعی مسدود شد
شبکه اجتماعی توئیچ به تازگی تصمیم گرفته حساب کاربری ترامپ در این پلتفرم را مسدود کند. حساب این شخص به دلیل انتشار ویدئو از رفتارهای نفرت‌انگیز در سرویس مذکور بسته شد و حالا توئیچ اعلام کرده که محتوای توهین‌آمیز از صفحاتشان حذف شده است.
یکی از استریم‌هایی که توسط این حساب کاربری منتشر شده از سخنرانی‌های منفور ترامپ بود که در آن می‌گفت مکزیک سعی دارد متجاوزان را وارد آمریکا کند. برنامه توئیچ همچنین برچسب "نژادپرستانه" را به ویدئو سخنرانی اخیر ترامپ در تولسا اضافه کرده بود.

سخنگوی توئیچ در این باره گفت: "مانند هر کاربر دیگر، افراد مشهور و سیاستمداران نیز باید قوانین ما را رعایت کنند و به آن احترام بگذارند. ما بین افراد معمولی و سیاستمداران تفاوتی نمی‌گذاریم و هر زمان قوانین زیر پا گذاشته شوند اقدامات لازم را انجام می‌دهیم". این اتفاق در حالی رخ داد که پلتفرم توئیچ هفته پیش به کاربران خود اخطار داده بود هر نوع رفتار نفرت‌انگیز و نژادپرستانه باعث حذف شدن حساب‌ها می‌شود. به نظر می‌آید این سرویس استریم قصد دارد نظارت بر محتوای خود را بسیار جدی‌تر پیش بگیرد.
بر اساس اطلاعاتی که سخنگوی توئیچ بیان کرده، این سخت‌گیری‌ها برای کاربران معروف‌تر و مشهور‌تر بیشتر است چرا که آن‌ها مسئولیت بیشتری در قبال توسعه فرهنگ جامعه دارند. گفتنی است؛ این شبکه اجتماعی کمی پیش یکی از معروف‌ترین حساب‌های کاربری خود را به دلیل فحاشی بیش‌ از اندازه مسدود کرد.

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/news/213355/حساب-کاربری-ترامپ-یکی-شبکه-های-اجتماعی-مسدود

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0