بازتاب نیوز

دادستانی کل پرونده اتهام فساد سرپرست پیشین وزارت شهرسازی را به ریاست جمهوری فرستاده است

١٠ سرطان ١٣٩٩ اسپوتنیک

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا،  دادستانی کل افغانستان گفته است، که بررسی این نهاد در مورد اتهامات محمدجواد پیکار سرپرست پیشین وزارت شهرسازی و اراضی به اداره امور ریاست جمهوری فرستاده شده، اما این اداره در این مورد چیزی نمی گوید.

سرپرست وزارت شهرسازی را به دادستانی معرفی شد
سرپرست وزارت شهرسازی به دادستانی معرفی شد بر بنیاد اطلاعات دادستانی کل، جواد پیکار سرپرست پیشین وزارت شهرسازی و اراضی، در ماه جدی سال گذشته به اتهام استفاده سوء از صلاحیت و خرید جایدادی در ترکیه از یک منبع نامعلوم ممنوع الخروج شد.
دیدبان شفافیت افغانستان نیز می‌گوید، که تلاش‌های چندین ماهه این نهاد در باره سرنوشت پرونده های فساد وزیران پیشین کابینه حکومت،  بی نتیجه بوده اند و حتی اطلاعاتی از این که پرونده‌های کدام وزیران در دادستانی کل افغانستان ثبت شده است در دست نیست.

یادآوری می کنیم، که افغانستان در جریان 18 سال به فاسد ترین کشور جهان تبدیل شده و کارمندان بلندپایه این کشور بدون ترس دست به فساد می زنند. 

 

لینک اصلی: https://af.sputniknews.com/afghan/202006305389216-دادستانی-کل-پرونده-اتهام-فساد-سرپرست-پیشین-وزارت-شهرسازی-را-به-ریاست-جمهوری-فرستاده-اس%

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از اسپوتنیک

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0