بازتاب نیوز

قرار است دفتر نماینده‌گی غضنفر بانک در بندر چاه‌بهار افتتاح شود

١٠ سرطان ١٣٩٩ روزنامه اقتصادی وادصم

قرار است به منظور ایجاد سهولت در دادوستد میان ایران و افغانستان، دفتر نماینده‌گی غضنفر بانک در بندر‌چاه‌بهار ایران افتتاح شود. 

چند پیش غضنفر بانک برای فعالیت در بندر چاه‌بهار، به بانک مرکزی ایران درخواست داده بود که این درخواست از سوی بانک مرکزی این کشور مورد تایید قرار گرفت.

مسولان در اتاق تجارت افغانستان-ایران میگویند که افتتاح نماینده‌گی این بانک در بندر چاه‌بهار کمک بسیار بزرگ به تجارت میان افغانستان و ایران میکند.

حسین سلیمی، رئیس اتاق تجارت افغانستان-ایران در گفتگو با روزنامه‌ی ایرانی گفته است که غضنفر بانک درخواست فعالیت شعبه در چاه‌بهار را داشت تا در داد و ستد افغانستان و ایران سهولت ایجاد شود و بانک مرکزی نیز موافقت خود را با راه اندازی این شعبه بانک خارجی اعلام نمود.

وی علاوه نمود که در حال حاضر در بخش انتقال پول، دادوستد و روابط تجاری با افغانستان مشکل داریم که راه اندازی این شعبه کمک بسیار بزرگی به تجارت دوکشو میکند و می‌تواند مانند یک کانال مالی عمل کند. 

کفایت سرمایه غضنفر بانک در  بندر چاه‌بهار ۵۰ میلیون دالر میباشد گفته شده است.

 

لینک اصلی: https://dari.wadsam.com/numayendagi-ghazanfar-bank-dar-chabahaar-222/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از روزنامه اقتصادی وادصم

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0