بازتاب نیوز

بازیکنان دورتموند، بخشی از حقوق خود تا پایان سال را بخشیدند

١١ سرطان ١٣٩٩ خبرگزاری افق

باشگاه بوروسیا دورتموند اعلام کرد که بازیکنان این تیم با بخشیدن بخشی از حقوق خود تا پایان سال موافقت کردند.

این در حالی است که شیوع ویروس کرونا در اروپا باعث شد تا باشگاه‌های فوتبال هم به خاطر تعطیلی مسابقات در آستانه ورشکستگی قرار گیرند. باشگاه‌ها برای فرار از بحران مالی تصمیم به کم کردن حقوق بازیکنان گرفتند که البته این با موافقت خود بازیکنان همراه شد.

باوجود آنکه بوندسلیگا از سرگرفته شد اما به خاطر نبود هواداران همچنان بخشی از بحران مالی باقی مانده است. در این راستا باشگاه دورتموند اعلام کرد که بازیکنان با بخشیدن بخشی از حقوق خود تا پایان سال موافقت کرده‌اند.

هانس یواخیم واتسکه مدیر اجرایی دورتموند در گفت و گو با رسانه های آلمانی چنین چیزی را تایید کرد و به این ترتیب دورتموند نخستین باشگاه در بوندسلیگا است که چنین شرایطی را تجربه می‌کند.

طبق اعلام رسانه‌های آلمانی، بازیکنان دورتموند با کسر ۲۰ درصد از حقوق خود تا پایان فصل موافقت کرده‌اند و این باعث می شود تا از بحران مالی باشگاه کاسته شود.

دورتموند بعد از سرگیری بوندسلیگا نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و با قرار گرفتن در رده دوم جدول رده بندی به کار خود پایان داد.

لینک اصلی: https://ufuqnews.com/archives/153339

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از خبرگزاری افق

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0