بازتاب نیوز

رییس جمهور اشرف غنی به ولایت لوگر رفت

١١ سرطان ١٣٩٩ آژانس افغان خبر

رئیس جمهور غنی در راس یک هیات بلندپایه دولتی برای بررسی وضعیت عمومی ولایت لوگر وارد این ولایت شد و قرار است با مسئولان و بزرگان قومی در این ولایت دیدار کند.

به گزارش افغان نیوز: در اعلامیه ارگ آمده است که محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری اسلامی افغانستان صبح امروز چهار شنبه(11، سرطان) در راس هیأت بلند رتبه دولتی به منظور بررسی وضعیت عمومی ولایت لوگر، وارد پل علم مرکز این ولایت گردید.

قرار است رئیس جمهور غنی ضمن نشست با مسئولین نظامی و ملکی، با بزرگان، متنفذین، علما، زنان، جوانان و اقشار مختلف مردم این ولایت دیدار نموده و خواست ها و پیشنهادات آنان را استماع نماید.

این درحالی است که جلسه امنیتی به ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، قبل از ظهر دیروز وضعیت عمومی امنیتی ولایت های غزنی، میدان وردک، لوگر و زابل را مورد بررسی قرار داد.

رئیس جمهور غنی ضمن قدردانی از فداکاری و تلاش های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، به مسئولین در رابطه به تامین امنیت و حفاظت مردم و جلوگیری از تهدیدات دشمن، هدایات لازم را صادر کرد.

لینک اصلی: http://afghannews.af/رییس-جمهور-اشرف-غنی-به-ولایت-لوگر-رفت

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از آژانس افغان خبر

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0