بازتاب نیوز

شمار قربانیان کووید نزده در برازیل نزدیک به ۶۰ هزار تن رسید

١١ سرطان ١٣٩٩ طلوع نیوز

وزارت بهداشت برازیل روز سه‌شنبه (۱۰ سرطان) اعلام کرده‌‎است که شمار قربانیان بیماران کووید نزده در این کشور نزدیک به ۶۰ هزار تن رسیده‌است.

این وزارت همچنان از ثبت ۱,۲۸۰ قربانی بیماران کووید نزده در یک شبانه روز در این کشور، خبر داده‌است. با ثبت این آمار، شمار مجموی قربانیان کووید نزده در این کشور به ۵۹,۵۹۴ تن رسید.

این وزارت نیز از ثبت ۳۳,۸۴۶ رویداد مثبت در یک شابه روز در این کشور خبر داده‌است که با ثبت این رویدادها، شمار مجموعی بیماران کووید نزده در برازیل به بیش از یک میلیون و ۴۰۲ هزار تن رسید.

روز سه‌شنبه، وزارت بهداشت مکسیکو گفت که ۵,۴۳۲ رویداد در یک شبانه روز در این کشور ثبت شدهاست که با ثبت این رویدادها، شمار مجموعی رویدادهای مثبت به ۲۲۶,۰۸۹ تن رسید.

تاکنون بیش از ۲۷ هزار تن در نتیجۀ این بیماری در مکسیکو، جان باخته‌اند.

رویترز گزارش کرده‎است که شمار رویدادهای مثبت در ۱۴ ایالت امریکا به شمول فلوریدا، کالیفرنیا و تگزاس به‎گونۀ چشمگیری، افزایش یافته‌است.

روزانه بیش از ۴۰ هزار رویداد مثبت در امریکا، ثبت می‌شود.

تاکنون بیش از ۵۱۰ هزار تن در سراسر جهان درنتیجۀ این بیماری جان باخته‌اند و بیش از ده میلیون و ۴۵۰ هزار تن دیگر، مبتلا شده‌اند.

لینک اصلی: https://tolonews.com/fa/world/شمار-قربانیان-کووید-نزده-در-برازیل-نزدیک-به-۶۰-هزار-تن-رسید

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از طلوع نیوز

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0