بازتاب نیوز

حسین‌بخش صفری برای دومین بار صدرنشین درجه‌بندی فدراسیون جهانی جوجیتسو شد

١١ سرطان ١٣٩٩ سلام وطندار

حسین‌بخش صفری، ورزشکار حرفه‌یی کشور برای دومین سال متوالی توانست در درجه‌بندی فدراسیون جهانی جوجیتسو، در بخش مبارزه آزاد مقام اول را کسب کند. او سال گذشته نیز در صدر این جدول قرار داشت.

همچنان در بازی‌های آسیایی داخل سالون و هنرهای رزمی سال ۲۰۱۷ که در عشق‌آباد ترکمنستان برگزار شده بود، توانست مدال طلایی این مسابقات را کسب کند.

آقای صفری، در مسابقات آسیایی جوجیتسو که سال گذشته در شهر اولان باتور کشور مغولستان برگزار شده بود نیز توانست در بخش مبارزۀ آزاد جوجیتسو به مدال طلا و در رشتۀ مبارزات جوجیتسو به مدال برونز دست یابد.

او در صفحه فیسبوکش نوشته است« افتخار دارم که در آخرین درجه بندی فدراسیون جهانی جوجیتسو، رشتۀ فول کونتکت، در سال ۲۰۲۰ میلادی برای دومین سال پیاپی در مقام نخست قرار گرفته‌ام.»

جوجیتسو یک هنر رزمی و در اصل جاپانی است. هدف از تمرین جوجیتسو آموختن استفاده از تمامی بدن به عنوان سلاح و تمام بدن مهاجم به عنوان هدف ضربه است.

ورزش جوجیتسو را به نوعی مادر رشته‌های رزمی می‌دانند، زیرا این رشتۀ ورزشی دارای ۹ تکنیک اساسی است.

حسین‌بخش صفری، در این رشتۀ ورزشی کارنامه‌های درخشانی دارد. او در مسابقات بین‌المللی جوجیتسو که سال گذشته در هند برگزار شده بود با شکست سه حریفش توانست به سه مدال طلای این مسابقات دست پیدا کند.

لینک اصلی: https://swn.af/Article.aspx?a=55847

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از سلام وطندار

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0