بازتاب نیوز

وزارت خارجه ایران: رایزنی‌های ایران با طالبان با هدف انجام گفت‌وگوهای بین الافغانی انجام می‌شود

١١ سرطان ١٣٩٩ پایگاه خبری پیام آفتاب

وزارت خارجه ایران: رایزنی‌های ایران با طالبان با هدف انجام گفت‌وگوهای بین الافغانی انجام می‌شود
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اشاره به ملاقات نماینده ویژه این کشور در امور افغانستان با معاون سیاسی گروه طالبان در قطر گفت: این دیدارها در راستای تلاش‌ها و رایزنی‌های جمهوری اسلامی ایران برای انجام گفت وگوهای بین الافغانی با هدف برقراری صلح، ثبات و امنیت در جمهوری اسلامی افغانستان صورت می‌پذیرد.

به گزارش پیام آفتاب و به نقل از خبرنامه وزارت امور خارجه ایران، «سید عباس موسوی» با اعلام خبر ملاقات روز دوشنبه آقای «محمد ابراهیم طاهریان» نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان با معاون سیاسی گروه طالبان در قطر اظهار داشت: نماینده ایران همچنین با نماینده ویژه دولت قطر در امور افغانستان نیز دیدار و گفت گو کرد.

موسوی خاطرنشان کرد: این دیدارها در راستای تلاش‌ها و رایزنی‌های جمهوری اسلامی ایران برای انجام گفت وگوهای بین الافغانی با هدف برقراری صلح، ثبات و امنیت در جمهوری اسلامی افغانستان صورت می‌پذیرد.

لینک اصلی: http://www.payam-aftab.com/fa/doc/news/93265/وزارت-خارجه-ایران-رایزنی-های-طالبان-هدف-انجام-گفت-وگوهای-بین-الافغانی-می-شود

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از پایگاه خبری پیام آفتاب

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0