بازتاب نیوز

بازداشت گروه چهار نفری سارقین مسلح از کابل

١١ سرطان ١٣٩٩ آژانس افغان خبر

وزارت امور داخله کشور اعلام نموده که در پی عملیات اوپراتیفی منسوبین پولیس حوزه پانزدهم امنیتی شهر کابل ۴ تن در پیوند به سرقت های مسلحانه بازداشت شده اند.

به گزارش افغان نیوز: در اعلامیه این وزارت که امروز چهار شنبه(11، سرطان) منتشر شده، آمده است که یک گروه چهار نفری سارقین مسلح، روز گذشته در پی یک عملیات اوپراتیفی منسوبین پولیس حوزه پانزدهم امنیتی شهر کابل از مربوطات آن حوزه بازداشت گردیدند.

اعلامیه افزده است که این گروه از چندی بدینسو در نقاط مختلف نواحی پانزدهم و یازدهم شهر کابل فعالیت داشتند و دست به سرقت‌ وسایط، دکاکین و منازل میزدند.

وزارت داخله تصریح نموده که از نزد این افراد یک میل سلاح کمری، یک عراده موتر کرولا و دو عدد نمبر پلیت نیز بدست پولیس آمده است.

این درحالی است که چندی قبل امرالله صالح، معاون اول ریاست جمهوری گفته بود که براساس هدایت مستقیم و واضح محمداشرف غنی رییس جمهور، سر از روز (شنبه، ۷ سرطان) به منظور " مهار جنایت و جنایت پیشه گان در شهر های بزرگ" در «سه محور و سه بعد» کارش را آغاز می‌کند.

لینک اصلی: http://afghannews.af/بازداشت-گروه-چهار-نفری-سارقین-مسلح-از-کابل

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از آژانس افغان خبر

آخرین خبر ها:

Loading

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0