بازتاب نیوز

پسر نتانیاهو متهم به ایجاد هرج و مرج در اسرائیل شد

١١ اسد ١٣٩٩ جمهور نیوز

پسر نتانیاهو متهم به ایجاد هرج و مرج در اسرائیل شد
به گزارش جمهور، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد؛ احضاریه دادگاه اسرائیل پس از آن ارسال شد که "یائیر نتانیاهو" از طرفداران پدرش خواست به منازل رهبران اعتراضات و تظاهرات برای استعفای پدرش رفته و اطلاعات شخصی و محل‌های حضور آنها را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند.

طبق گزارش این شبکه عبری زبان، دادگاه اسرائیلی اعلام کرد، احضار یائیر به دادگاه تحت بند تحریک به خشونت و ایجاد آشوب انجام شده و این اقدامات نیازمند یک موضعگیری قضایی علیه یائیر و اتخاذ اقدامات قانونی لازم درباره او است که با حضورش در دادگاه ممکن می‌شود.

تظاهرات اعتراضی در اراضی اشغالی برای ابراز مخالفت با استمرار حضور نتانیاهو در پست نخست وزیری ادامه دارند و معترضان از نتانیاهو خواسته‌اند استعفا داده و برای محاکمه در پرونده‌های فساد از جمله دریافت رشوه، خیانت در امانت و کار با اموال دولتی برای منافع شخصی در دادگاه‌های این رژیم حضور یابد.

تاکنون پولیس اسرائیل ده‌ها تن از تظاهرکنندگان را بازداشت کرده است، همزمان مسؤولان اسرائیلی در حزب‌های مختلف از نتانیاهو خواسته‌اند تا زمانی که در قدرت است، به خواسته‌های تظاهرکنندگان عمل کند.
 
 

لینک اصلی: http://www.jomhornews.com/fa/news/130103/

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از جمهور نیوز

آخرین خبر ها:

Loading