بازتاب نیوز

اقدام خداپسندانه یک پزشک متخصص افغانستانی برای درمان رایگان یک بانوی هم‌وطن در تهران

١١ اسد ١٣٩٩ صدای افغان - آوا

اقدام خداپسندانه یک پزشک متخصص افغانستانی برای درمان رایگان یک بانوی هم‌وطن در تهران
خبرگزاری صدای افغان(آوا) ـ تهران: این بانوی میانسال مهاجر که سال‌ها غده بزرگی در ناحیه گردن خود داشت و برای نفس کشیدن دچار مشکل بود، هزینه درمان خود را نداشت.
 
گروه خیریه حامی، مشتکل از خیرین افغانستانی به دنبال انتشار کلیپی از این بانوی بیمار در صفحات مجازی و اطلاع از وضعیت وی، پرونده این بیمار را روی دست گرفت.
 
عبدالله حسنی، مسئول این گروه خیریه به خبرنگار آوا گفت که به دنبال پیدا کردن این بانوی بیمار، به همراه مددکار مجموعه به عیادت آن رفته و با تحقیق و بررسی، صحت گفته‌های‌شان مورد تایید قرار می‌گیرد.
 
وی افزود که با هماهنگی‌های انجام گرفته با پزشکان هموطن و پزشکان ایرانی و انجام معاینات و آزمایشات، مشکل ایشان تشخیص داده شده و بلافاصله با عمل خداپسندانه یکی از پزشکان نخبه افغانستانی، این بیمار به تاریخ 9 اسد تحت عمل جراحی قرار گرفت و این غده با موفقیت برداشته شد.
 
حسنی خاطرنشان کرد که در حال حاضر وضعیت عمومی این بانوی بیمار بسیار خوب است.
 
به گفته وی، این بیمار به یک عمل در ناحیه دیگری از بدنش نیز نیازمند است که انشاءالله به زودی با هماهنگی با خیرین مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت.
 
این پزشک متخصص، نخبه و خیر مهاجر افغانستانی خواسته نامی از وی در این گزارش برده نشود.
 

لینک اصلی: https://www.avapress.com/fa/report/215916/اقدام-خداپسندانه-یک-پزشک-متخصص-افغانستانی-درمان-رایگان-بانوی-هم-وطن-تهران

بازکردن لینک اصلی

بیشتر بخوانید از صدای افغان - آوا

آخرین خبر ها:

Loading